11.01.2018
Рік успіхів та перемог активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУСЧитати повністю

2017 рік минув для студентського активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва на хвилі позитиву, успіху, перемог та нових знайомств.

11.01.2018
Подяка колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Подяка колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманська міська рада та мер міста Умань відзначили вклад колективу кафедри у налагодження діалогу та співпраці між представниками готельно-ресторанного бізнесу і туризму та ініціативною молоддю міста, підвищенню обізнаності студентів і старшокласників щодо туристичної та готельно-ресторанної індустрії та проведення ярмарку вакансій "Кузня кадрів"

27.12.2017
Вітаємо Дмитра Бурку з перемогою на обласному Чемпіонаті з важкої атлетикиЧитати повністю

Вітаємо Дмитра Бурку з перемогою на обласному Чемпіонаті з важкої атлетики

З 9 по 10 грудня 2017 р. в м. Черкаси пройшов Чемпіонат Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років і дорослих.

15.12.2017
«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у "Кузня кадрів" організованим Виконавчим комітетом Уманської міської ради, де студенти напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» цікаво та корисно для себе провели день.

13.12.2017
СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНУС У ПРОВІДНИХ КУРОРТНИХ АТРАКЦІЯХ ТУРЕЧЧИНИЧитати повністю

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНУС У ПРОВІДНИХ КУРОРТНИХ АТРАКЦІЯХ ТУРЕЧЧИНИ

Туристична фірма «Calypso tour UA» презентувала програми стажування у Туреччині для студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

05.12.2017
I тур Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

30 листопада 2017 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».