Меню
Остання редакція: 08 травня 2017

Екскурсія до музею «Лялькова хата»

З метою пізнання і дослідження специфіки розвитку інноваційних атракцій сільського зеленого туризму в Україні, студентами факультету менеджменту напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» було здійснено екскурсійну поїздку до с. Полянецьке Уманського району.

Жителька даного села, Утяніна І.П. – майстриня з виготовлення ляльок-мотанок, і також, займається розвитком сільського туризму. Вона створила своєрідний музей «Лялькова хата» в якому, як експонати, розміщено старовинні речі ужиткового побуту українців та ляльки-мотанки, які майстриня виготовляє власноруч.

У ході екскурсії, майстринею було проведено майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Під час майстер-класу студенти мали змогу почути від майстрині стародавніх українських пісень. Виготовлені ляльки студенти забрали собі на згадку. Також екскурсія супроводжувалася проведенням цікавих квестів.

Наостанок, усіх відвідувачів пригостили смачним чаєм з м’ятою та печивом, приготованим за стародавнім рецептом.

Екскурсія до музею «Лялькова хата» у с. Полянецьке Уманського району дала змогу студентам отримати масу позитивних емоцій та вражень, а у майбутньому, можливо, втілення в реальність креативних ідей щодо розвитку сільського зеленого туризму, як одного з різновидів підприємницької діяльності в Україні.