Меню
Остання редакція: 28 лютого 2017

I тур Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

27 лютого на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р.» і Наказу ректора УНУС від 15.12.2016р. №20-08/168 відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Участь у Олімпіаді взяли 12 студентів напряму підготовки «Туризм» та 14 студентів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа», що мали можливість, вирішуючи завдання різної форми складності, показати високу творчу, наукову та практичну підготовку, якої набули, навчаючись в університеті.

Рішенням голови комісії Людмили Транченко та членів: Любові Коваленко, Діани Нагернюк, Валентини Непочатенко, Світлани Тимчук, Раїси Кожухівської, Людмили Нещадим визначалися переможці (перше місце) та призери: друге та третє місця. 

Результати олімпіади:

Переможці

І місце – Сочінська Марія (IІІ курс, напрям підготовки «Готельно-ресторанна справа»)

І місце – Поляніцька Анастасія ( IV курс, напрям підготовки «Туризм»)

Призери

ІІ місце – Протосавіцька Єлизавета (IІІ курс, напрям підготовки «Готельно-ресторанна справа»)

ІІ місце – Ковбасюк Юлія ( IІІ курс, напрям підготовки «Туризм»)

 ІІІ  місце – Онищук Лілія Олегівна (II курс, напрям підготовки «Готельно-ресторанна справа»)

ІІІ  місце – Демиденко Руслана (IІІ курс, напрям підготовки «Туризм»)

 В ході підготовки до олімпіад у студентів не лише формується творчий потенціал майбутнього фахівця і визначаються його наукові інтереси, але і розвиваються особистісні якості, необхідні для дослідницької діяльності: ерудиція, логічне і нестандартне мислення, цілеспрямованість, наполегливість в досягненні мети, ініціативність, відповідальність, вольові якості, адекватна самооцінка, самоконтроль, самоорганізованість (уміння планувати і організовувати самостійну роботу).

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вітає переможців та призерів і оголошує подяку за участь та проявлену ерудицію всім учасникам олімпіади!