Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

Інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною"

У рамках світкування Всесвітнього Дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС була проведена інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною".

   

Україна - це країна з багатою історією та розмаїттям природних і рукотворних пам’яток. Україна - край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок. Але подорожувати та вивчати ці пам’ятки можливо не лише фізично, але й інтелектуально. Де знаходиться полунична столиця України? А єдиний в Україні пам’ятник мамонтові?  Де тренувався перед вирішальними змаганнями з бігу легендарний Ахілл? Завдяки кому з українців сьогодні вся Європа смакує кавою? А яке село називають Українським Римом? Де в Україні росте Чорний ліс, у якому є Чорне озеро, що має 3 дна? Все це студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС могли дізнатись за допомогою гри "Мандруємо Україною", яка дозволяє дізнатись про 134 туристичні обєкти.

  

Перед гравцями стоїть завдання - відвідати якомога більше українських міст. Участь у грі взяли студенти 11 тм, 21 тм, 31 гр та 11м-тм. Проведені змагання дозволили виявити найкращих знавців туристичних атракцій, що знаходяться на території України.
У змаганні взяли участь три команди: першиий курс спеціальності "Туризм", третій курс спеціальності "Готельно-ресторанна справа" та збірна команда зі студентів другого та п’ятого курсу зі спеціальності "Туризм".

Студенти, які не потрапили до команд у проведених змаганнях мали можливість доповнити власні знанння туристичної сфери України. Гра пройшла, як на одному диханні.

  

Всі залишились задоволеними і чекають проведення нового етапу інтелектуальної гри.