Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

Конкурс візитівок академічних груп напряму "Туризму" та "Готельно-ресторанна справа"

З нагоди дня туризму у залі  бібліотеки Уманського НУС відбулась презентація студентських груп під гаслом: «Подорожуємо. Навчаємось. Розважаємось». Розпочалось свято з привітального слова проректора з наукової та інноваційної діяльності, професора, доктора сільськогосподарських наук Карпенка В.П.

Долучилась до привітань проректора декан факультету менеджменту Вернюк Н.О. Вона поздоровила першокурсників з початком нового етапу їх життя та подякувала студентам старших курсів за активну участь у житті факультету.

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Л.В. відмітила, що метою проведення таких заходів є зміцнення стосунків між різними курсами та групами студентів та знайомство першокурсників із дружньою родиною факультету.

Розпочали свою презентацію студенти першого курсу 11-тм та 11-гр групи. У своїх візитівках вони розповіли про перший місяць навчання в університеті.

Студенти другого курсу більше зосередили свою увагу на перевагах навчання в УНУС та підкреслили, що можна одночасно і гарно навчатись, і жити наповненим студентським життям.

Третьокурсники показали свою участь у житті університету та поділилися планами на майбутнє.

Четвертий курс продемонстрував свої сповнені враженнями студентські будні та практичний досвід отриманий під час проходження виробничої практики. Відмітили словами Б. Франкліна, що людина, яка здатна відпочивати, більше того, хто завойовує міста.

Студенти п’ятого курсу 11 м-тм групи подякували університету за отриманні знання, незабутні враження та досвід отримані під час навчання.

На завершення Вернюк Н.О. подякувала студентам за їх активність та сказала, що  сподівається, що роки навчання на факультеті менеджменту залишать у їх серцях тільки найкращі спогади та радісні відчуття. Тож нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.