Меню
Остання редакція: 12 жовтня 2017

Міжнародне стажування в Німеччині

Транченко Людмила УНУС

Представник компанії PROFITEAM в УНУС
   

10 жовтня представники фірми PROFITEAM презентували студентам Уманського національного університету садівництва програми стажування на підприємствах  Німеччини на час літніх і зимових канікул. Для молоді це чудова нагода вдосконалити практичні навички, підвищити рівень володіння іноземними мовами і недорого подорожувати.

Семінар розпочала завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко, яка познайомила присутніх з представником компанії PROFITEAM пані Тетяною.

Транченко Людмила УНУС
   

Дана програма практики розрахована на студентів вищих аграрних закладів, що вивчають туризм, харчові технології та сільське господарство. Програми стажування презентовані компанією PROFITEAM передбачають роботу на  промислових, сільськогосподарських підприємствах та у сфері послуг (готелі, ресторани). Серед умов програми – знання іноземної мови (англійської чи німецької) та наявність відповідних документів для поїздки за кордон.

   

Стажування з PROFITEAM дає можливість студентам отримати погодинну оплату праці до 9 Є/год., забезпечення житлом на території Німеччини, підтримку у вирішенні всіх питань на території країни, підготовки повного пакету документів і отримання робочої візи, організація перевезення міжНімеччиною та Україною.

   

По завершенню програми студентам видаються сертифікати про проходження закордонної практики.