Меню
Остання редакція: 28 листопада 2017

Можливості професійного стажування студентів у Туреччині

Однією з переваг навчання в Уманському національному університеті садівництва є закордонне стажування. Студенти отримують можливість вдосконалення професійних навичок за кордоном у відповідності зі спеціалізацією або досвідом роботи, яка дає можливість підвищити професійний рівень майбутніх фахівців.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва активно розвиває міжнародні зв’язки. Зокрема, у рамках міжнародної співпраці було організовано зустріч з представниками компанії «Kilit Global Tоurizm».  

Під час зустрічі студенти та викладачі мали можливість поспілкуватися із спеціалістами компанії. Виступаючі поділилися з аудиторією своїми професійними досягненнями та практичним досвідом їх роботи у компанії.

Директор сервісу і якості компанії Kilit Global пан Sezgin Akpinar  розповів, що Kilit Global – великий турецький туроператор, афілійований з мережею готелів Crystal Hotels Resort & SPA. Компанія працює на ринку Туреччини вже більше 10 років та обслуговує гостей туроператорів Tez Tour і Библио Глобуc.

Він повідомив про можливості студентів спеціальностей туризм та готельно-ресторанної справи починаючи з ІІ-го курсу прийняти участь у програмі стажування в Туреччині на посадах трансфермена, екскурсовода, офіс-менеджера, гестрелейшен, рецепціоніста, готельного гіда, помічника готельного гіда.

Програма стажування передбачає:

- надання авіаперельоту;

- надання проживання на час стажування та підготовчих курсів;

- надання пакета документів для оформлення туроператорської візи (дозвіл на роботу);

- надання медичного страхування;

- надання уніформи та необхідних матеріалів для успішної роботи;

- надання 2-х разового харчування;

- надання мобільного телефону і SIM-карти для зв'язку всередині компанії;

- мінімальний щомісячний дохід від 400 $ США + премія.

Наприкінці зустрічі студенти мали можливість заповнити анкету та подати заявку на проходження літнього стажування у компанії «Kilit Global Tоurizm» у березні – жовтні 2018р.

Закордонне стажування – це не лише можливість набути цінний досвід, удосконалити рівень іноземної мови, познайомитись із методами ведення туристичного бізнесу, підвищити свій професійний рівень, що в подальшому допоможе в працевлаштуванні, а й шанс вивчити культуру іншої країни, знайти нових друзів та отримати захоплюючі враження.