Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМІВ ТУРИЗМ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВА

З метою формування покоління молодих науковців та практиків у туристичній та готельно-ресторанній сфері, сприяння розвитку і реалізації здібностей, активізації науково-дослідної роботи студентів та відповідно наказу № 01-06/151 від 17.10.2017 року по університету «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з природничих, технічних та гуманітарних наук», на факультеті менеджменту кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», у якій взяли участь роботи більше 15 студентів, які навчаються за даним напрямом.

Студентські наукові роботи відображали широкий спектр актуальних питань з розвитку туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та світі, практичного впровадження і використання інноваційних засобів та технологій у роботі туристичних та готельно-ресторанних підприємств, удосконалення тиеретико-практичних аспектів управління туристичним бізнесом та індустрією гостинності.

Оцінка робіт проводилася фаховою конкурсною комісією, основними критеріями відбору конкурсних робіт були: наявність наукової новизни, інноваційність, актуальність, практична значущість результатів роботи.

Конкурсною комісією до І туру попередньо було відібрано та запрошено авторів 10 студентських наукових робіт, із яких 6 робіт було відзначено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Зокрема, з напряму «Готельно-ресторанна справа»: I місце присуджено роботі студентки 41 тм групи Ковбасюк Ю.М. (науковий керівник Коваленко Л.Г.), II місце зайняла робота студентки                      31 гр групи Савіної М.С. (науковий керівник Нещадим Л.М.), III місця удостоєна робота студента 21 грк групи Ніженського Ю.О. (науковий керівник Непочатенко В.О.;  з напряму «Туризм»: I місце присуджено роботі студентки               11 м-гр групи Поляніцької А.В. (науковий керівник Коваленко Л.Г.), II місце зайняла робота студентки 41 тм групи Журавльової Д.С. (науковий керівник Транченко Л.В.), III місця удостоєна робота студентки 31 тм групи                Михайлової Н.В. (науковий керівник Саковська О.М.).

Члени комісії відзначили високий рівень поданих на конкурс робіт і їх практичне застосування, висловили подяку студентам – учасникам конкурсу та їх керівникам.

Конкурсні роботи, що зайняли призові місця, було рекомендовано до  участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів туризм та готельно-ресторанної справа.