Меню
Остання редакція: 18 травня 2017

Пізнаємо минуле Черкащини

З метою дослідження історико-архітектурної спадщини Черкащини студентами факультету менеджменту напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» було здійснено екскурсійну поїздку до                     історико-культурного заповідника «Трипільська культура», що знаходиться в с. Легедзине Уманського району.

Директором заповідника – істориком Владиславом Чабанюком, було проведено цікаву та змістовну екскурсію, в ході якої студенти дізналися про історичне минуле наших предків-трипільців, котрі проживали близько                ІІ-ІІІ тис. до н.е. на території сучасної Черкащини. Племена Трипілля за своїми соціально-економічними показниками досягали рівня передових ранніх цивілізацій Близького Сходу та Єгипту.

До уваги студентів-екскурсантів були представлені знахідки трипільської культури, зокрема речі побуту зі своєрідними трипільськими розписами та орнаментом. Цікавими та оригінальними у музеї є керамічні вироби.

Наприкінці екскурсії нам було показано короткометражний мультфільм про музей трипільської культури, режисером якого є відомий виходець з Черкащини Сашко Лірник.

Послухавши розповідь екскурсовода про традиції, культуру, та побут трипільців, розумієш, що нам – українцям є чим пишатися і є про що розповісти своїм наступним поколінням.

 

Студентка ІІ курсу напряму підготовки «Туризм»

Науменко Анна.