Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

Подяка колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

12 грудня 2017 року в спортивно-розважальному комплексі «Амарант» відбувся ярмарок вакансій «Кузня кадрів». Активну участь в даному заході взяв колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

   

Уманська міська рада та мер міста Умань відзначили вклад колективу кафедри у налагодженні діалогу та співпраці між представниками готельно-ресторанного бізнесу і туризму та ініціативною молоддю міста, підвищенні обізнаності студентів і старшокласників щодо туристичної та готельно-ресторанної індустрії та проведенні ярмарку вакансій "Кузня кадрів"

   

Колектив кафедри зумів вдало представити спеціальності "Туризм" та "Готельно-ресторанна справа", Всі бажаючі мали можливість проявити свої знання під час туристичної гри "Туристичний пазл" та спробувати власні сили у майстер-класі з декорування медових та імбирних пряників.

   

Студенти Уманського національного університет садівництва мали можливість поспілкуватись з роботодавцями у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та отримати запрошення для працевлаштування.

   

Весь колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва вдячний організаторам заходу: Уманській міській раді, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру та всім іншим навчальним закладам за взаємодопомогу, роботодавцям, учням та студентам, що приєдналися до заходу.