Меню
Остання редакція: 25 липня 2017

Практика у сфері сільського зеленого туризму

Студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» окрім навчання мають можливість удосконалити набуті знання на практиці. Однією з баз практики у сфері сільського зеленого туризму є Хутір «Козацька долина» с. Карбівка  Кіровоградської області. На базі локації хутора проходять різного плану розважальні заходи, фестивалі, приїздять відомі в Україні люди. Сьогодні сфера сільського зеленого туризму є дуже популярною для відпочинку міського населення від щоденної метушні на лоні природи. Екологічна складова даного виду туризму є найпривабливішою для міського жителя.

У випадку з локацією хутора «Козацька доли» екологічний туризм ще підкріплений смачною українською кухнею, зоопарком з численною кількістю екзотичних та свійських тварин. Наші студенти мають можливість набути практичні навики у готельних приміщення сільської садиби, ресторані, анімаційній діяльності. По-перше побачити як сільський зелений туризм може виглядати і ознайомитись з вимогами та організацією даного виду приватно бізнесу. По-друге набути незабутній практичний досвід.

Наші студенти під час навчання отримують відповідний рівень знань, щоб у майбутньому мати можливість працевлаштуватись у будь якому сегменті сфери обслуговування, чи то готель, ресторан, сільська садиба, логістика туристичних перевезень, державне управління у сфері туризму та інше.