Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

Рік успіхів та перемог активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС

2017 рік минув для студентського активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва на хвилі позитиву, успіху, перемог та нових знайомств.

   

Колективом кафедри в рамках навчального процесу були проведені  студентські олімпіади зі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Студенти кафедри проводили навчання у межах виробництва, проводили практичні заняття за межами аудиторій  університету вивчаючи інноваційні методи  ведення туристичного та ресторанного бізнесу.

   

Цікавим було вивчення історичних аспектів розвитку винного туризму у стінах рідного університету, туризму в регіоні, знайомство з культурою Грузії. Практикувались у проведенні екскурсійної діяльності у визначних пам’ятках м. Умань, та Черкаської і Київської областей: Шевченково, витоки Трипілля, Поляненцьке «Лялькова хата», могила цадика Раббі Нахмана, старовинний Київ.

   

Студенти мали можливість проявити здібності на різноманітних майстер-класах.

Також студенти брали активну участь у всеукраїнських конкурсах: наукових робіт, вузівських та всеукраїнських конференціях, всеукраїнських олімпіадах, міжнародних виставках, ярмарках вакансій.

   

Пізнавальними були стажування у сфері сільського зеленого туризму, закордонних готельно-ресторанних та туристичних комплексах і зустрічі з представниками відомих компаній, які пропонують стажування в Туреччині та Німеччині.

  

Колектив кафедри та студентський актив люблять активно проводити час. Тиждень туризму був насичений різноманітними заходами: туристична подородож «Wonder Hippotherapi» та «Fantasy Land», інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною", конкурс візитівок академічних груп, туристичний квест для першокурсників, туристично-спортивні змагання на природі. Незабутньою була студентська вечірка. Цінними є також спортивні перемоги наших студентів.

   

 Досягнення колективу кафедри були відзначені в університеті та місті Умань.