Меню
Остання редакція: 22 жовтня 2017

Секційне засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»

Особливості діяльності кафедри туризму та готельно-ресторанної справи насамперед полягають у  науково-дослідній роботі, результативність якої визначається здійсненими науковими дослідженнями, опублікованими науковими працями, проведеними науковими заходами.

 

19 жовтня на кафедрі відбулося секційне засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи». Тематика наукових досліджень була представлена у контексті концептуальних засад сучасної моделі розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів.

 

Виступили з доповідями щодо оцінки туристичного потенціалу країни і регіонів на предмет розвитку спеціальних видів туризму; формування фазового світогляду щодо територіальної організації та умов розвитку туризму в регіонах та країнах світу; обґрунтування розвитку туристичної інфраструктури в умовах диверсифікації туристичних потреб; формування конкурентоспроможного туристичного продукту та підвищення якості туристичного обслуговування споживачів; інноваційного потенціалу готельно-ресторанного бізнесу та туризму Раїса Кожухівська, Людмила Малюга, Людмила Нещадим, Наталія Парубок, Анастасія Поляніцька, Світлана Тимчук.

 

За результатами засідання окреслено подальші напрями науково-практичних досліджень викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.