Меню
Остання редакція: 02 травня 2018

Секційні засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

25 квітня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводилась Всеукраїнська наукова студентська конференція присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана - першого директора Головного училища садівництва,  почесного члена-кореспондента Паризької академії наук.

Секційні засідання відкрила завідувач кафедри, професор Людмила Транченко, привітавши всіх учасників конференції з її початком і побажавши плідної роботи.

За час роботи конференції було заслухано 42 студентських доповіді з актуальних питань формування, функціонування та розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Основна тематика доповідей присвячена питанням розвитку туризму в Україні, ефективного використання та нарощення її туристичного потенціалу, просування вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок, напрямів ведення державної політики в галузі туризму, інноваціям в готельно-ресторанному бізнесі, збутовій та маркетинговій діяльності, конкурентоспроможності та якості продукції і надаваних послуг підприємств готельно-ресторанного господарства.

Студентська конференція відмічає кращими визнати доповіді наступних студентів:

 Секція туризму:

  1. Анастасія Поляніцька –  науковий керівник к.е.н., доцент Коваленко Л.Г.
  2. Дар’я Дроботяк  – науковий керівник к.е.н., доцент Нещадим Л.М.
  3. Анна Науменко – науковий керівник к.е.н., доцент Кожухівська Р.Б.

 

Секція готельно-ресторанної справи:

1. Марія Сочінська – науковий керівник к.е.н., ст. викладач Непочатенко В.О.

2. Ілона Драганова – науковий керівник к.е.н., доцент Нагернюк Д.В.

3. Оксана Теплякова – науковий керівник к.е.н., доцент Саковська О.М.

 

Рекомендовано всім доповідачам матеріали  розширити, в окремих випадках доповнити статистичними даними та використати при написання наукових статей.