Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНУС У ПРОВІДНИХ КУРОРТНИХ АТРАКЦІЯХ ТУРЕЧЧИНИ

8 грудня 2017 року представники туристичної компанії «Calypso tour UA» презентували програми стажування у Туреччині для студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

    

Компанію «Calypso tour UA» на семінарі представляв президент компанії Erkan Chavush. Calypso Tour Ua – рецептивний туроператор в Україні є офіційним партнером-представником турецького туроператора Calypso Tour в Україні. Компанія Calypso Tour – багатопрофільний туроператор з 2004 року з головним офісом в Стамбулі, а також власними офісами в Антальї, Бодрумі, Мармарисі та Фетхіє.

    

На семінарі були присутні студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС. Презентовані програми закордонного стажування у Туреччині відповідають програмам підготовки студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».

    

Умови презентованих програм дуже зацікавили студентів. Програми закордонного стажування «Calypso tour UA» в Туреччині передбачали комфортні умови проживання, навчання та відпочинку для студентів. Участь студентів УНУС в програмах закордонного стажування дозволяє отримати незрівнянний досвід роботи  у сфері гостинності провідних туристичних атракцій світу.