Меню
Остання редакція: 10 листопада 2017

Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»

31 жовтня 2017 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультет менеджменту відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

У конференції взяли участь викладачі, аспірати та студенти більше 13 вищих навчальних закладів з України, зокрема: Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Національного авіаційного університету, Національного університету фізичного виховання та спорту України, Запорізького національного технічного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного університету «Львівська Політехніка», Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Львівської філії ПВНЗ «Європейський університет», Харківської державної академії культури, Національного транспортного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницького фінансово-економічного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Доповіді учасників конференції групувалися за такими напрямами:

-  історія, сучасний стан та перспективи розвитку туризму;

-  сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації;

-  інноваційні аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

-  регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

-  сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі;

-  філософські, соціальні та культурологічні аспекти туризму;

-  інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному і готельно-ресторанному бізнесі;

-  фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Враховуючи статус заходу як Інтернет-конференції, пленарне засідання проходило у формі інтерактивного спілкування представників оргкомітету з визначеним колом учасників з різних секцій, які перебували в режимі               on-line-конференції на Skype-зв’язку.

За підсумками даного заходу формується збірник матеріалів, електронну версію якого буде розміщено на сайті кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС за адресою: http://tourism.udau.edu.ua.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку усім учасникам конференції та налаштований на продовження взаємовигідної співпраці в різноманітних наукових проектах.