Меню
Остання редакція: 21 червня 2018

Студентка Уманського НУС фіналістка ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Готельно-ресторанна справа»

22 березня у Національному університеті харчових технологій відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. за напрямом «Готельно-ресторанна справа».

У першому турі конкурсна комісія з понад 30 робіт відібрала до участі у науково-практичній конференції 13 найкращих робіт студентів ВНЗ з різних куточків України. Приємно, що серед кращих і робота студентки 1 курсу факультету менеджменту спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва Валентини Сотули на тему: «Особливості організації послуг гостинності при розміщенні обслуговування туристів із дітьми на прикладі готелю «Godzone Club» (науковий керівник кандидат економічних наук, старший викладач Діана Нагернюк).

В межах конференції претенденти на перемогу захищали наукові роботи у формі доповіді. За підсумками науково-практичної конференції Валентина Сотула отримала грамоту за інноваційний підхід до сімейного відпочинку.

Вітаємо нашу студентку і бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!