Меню
Остання редакція: 07 травня 2018

Студентський квест «Гастро-тур»

В рамках святкування тижня STUDENT FEST HoReCa 2018 студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено квест «Гастро-тур». В даному квесті приймали участь дві команди «Акселерати» та «Готелька».

 

Команди змагались у семи етапах квесту. На кожній зупинці знаходилась закріплена людина, яка давала підказки до наступних завдань. В першому етапі  «відгадай страву» виграла команда «Готелька» і виборола бонусних  5 хвилин. Наступною зупинкою команд було кафе «Фортуна», де студентам задавалися загадки про їжу, із цим завданням дві команди справились на відмінно.

На наступній зупинці на наших учасників чекала ще одна загадка «Відгадай країну за її національною стравую». Команда «Акселерати» справилась з цим завданням на відміно, проте команда «Готелька» не відставала.

Наступним етапом квесту був конкурс «Відчуй фортуну на смак». Учасникам команд довелось не солодко, адже вони поїдали ход-доги на швидкість. Але фортуна була на стороні тільки одного учасника в нього був звичайний ход-дог, а решта відчули пікантність спецій.

Наступним етапом квесту була перевірка команд на вміння складати серветки. Команда «Акселерати» виконала це завдання надзвичайно швидко, що дало їм змогу вирватися вперед до перемоги. Далі на команди чекало  смакове випробування яке з гідністю витримали хлопці.


В центральному парку міста урочисто було нагороджено команду переможців «Акселерати». Капітан команди переможців отримав приз – квиток на гру КВН, а учасники команди солодощі. Учасники команди «Готелька» також отримала призи за участь у квесті.


Було круто! До нових захоплюючих подорожей! Навчайся разом з нами!!!