Меню
Остання редакція: 30 березня 2017

Туризм в Умані та регіоні

Екскурсія до Уманського краєзнавчого музею була проведена для студентів Уманського національного університету садівництва. На цій екскурсії були присутні студенти 11-м та 11-тм групи. Це один з найстаріших музеїв Черкащини. Тут найбільше зібрання матеріалів, предметів і матеріалів з історичного розвитку, культури, економіки, персоналій міста і Уманщини. 

Фондова збірка Уманського краєзнавчого музею нараховує близько 50 тисяч експонатів. Серед експонатів  знаходяться унікальні археологічні знахідки часів Великої Вітчизняної війни, щоденники та особисті речі видатних уманчан, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні предмети, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи.  

Цікавими були експозиції, які присвячені різним подіям, що відбувались на Уманщині. Студентам було цікаво подивитись на стародавній побут, одяг, предмети оздоблення та оформлення будинків,  на відтворення інтер’єрутрадиційної хати. Також студентам сподобались експонати, які стосуються побуту первісних людей та людей сучасності. Досить цікавими були предмети та щоденники, якими користувався Петро Федорович Курінний. Це відомий наприкінці ХІХ ст., початку ХХ ст. адвокат, громадський діяч міста Умань. Саме його син -  Петро Петрович Курінний, був засновником Уманського краєзнавчого музею. 

Студентам випала нагода побувати в Уманському краєзнавчому музеї. Їх дуже вразила наявність різних предметів, що стосуються Уманщини. Це свідчить про те, що студенти цікавляться містом в якому вони проживають та навчаються. Сподіватимемось, що велика кількість студентів буде відвідувати такі заклади і розповідати про це своїм знайомим.