Меню
Остання редакція: 26 вересня 2017

В Уманському НУС розпочалося святкування Всесвітнього дня туризму

Travel. Enjoy. Respect.

 Подорожуй. Насолоджуйся. Поважай

 

Туризм – це сфера життя, що включає мільйони людей, багато галузей економіки, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам. Згідно з даними ООН, щорічно більше одного мільярда людей здійснюють подорожі в інші країни. Завдяки цьому туризм став провідним сектором економіки, на частку якого припадає 10 відсотків глобального ВВП і шість відсотків загального світового експорту.

Святкування Всесвітнього дня туризму було запроваджено Всесвітньою туристичною організацією для пропаганди туризму і розвитку міжнародних відносин в даній сфері. Щороку 27 вересня це свято відзначають не лише професійні гіди, туроператори, екскурсоводи, а й усі люди, які люблять подорожувати світом і відкривати для себе незвідані куточки земної кулі. 

Немає людини, яка хоча б раз в житті не була туристом. Хтось відправляється вивчати нові країни, хтось на велосипеді або пішки, з наметом та гітарою, спрямовується по лісах та горах нашої країни.

Цьогоріч День туризму відзначається під гаслом Генеральної Асамблеї ООН : «Стійкий туризм – інструмент розвитку». Мета якого продемонструвати роль стійкого туризму в інтересах розвитку. Стійкий туризм поєднує в собі задоволення потреб мандрівників, індустрії в цілому, а також збереження природних ресурсів відвідуваних територій. При дотриманні економічного, соціального та екологічного балансу туризм може стати інструментом розвитку. Туристичні програми, спрямовані на досягнення економічної, соціальної та екологічної вигоди, можуть вплинути на створення робочих місць і зростання торговельних майданчиків.

Згідно програми заходів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС тиждень туризму розпочався з святкової фотозони «Туризм – це круто! Навчайся разом з нами!». Де всі охочі могли зробити яскраві і незабутні фотографії. Крім того, студенти мали можливість не лише зробити незабутні кадри, а й розважитися. Витягнути туристичне побажання, відгадати цікаву загадку та отримати смачний подарунок. На заході панувала святкова атмосфера, що заряджала новими ідеями і позитивними емоціями!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Всесвітнім Днем туризму! Бажаємо, щоб у вас за плечима висів рюкзак з удачею, позаду залишалося багато вдалих маршрутів, а попереду чекала довга і рівна стежка, що веде до вершини успіху. Яскравих та сміливих подорожей, хороших і вірних друзів, цікавих зустрічей, невипадкових знайомств і тільки попутного вітру!

Зі святом вас дорогі туристи!!!

 

В день туризму ми туристам

Від душі бажать повинні,

Щоб пеньок завжди був чистим

Хліб і сіль – на скатертині.

Щоб дорогу завжди знали,

І з собою компас мали.

Розбирались ви б в місцині,

Щоб не були ноги сині!

 

Далі буде…

#WTD2017  #TravelEnjoyRespect