Меню
Остання редакція: 20 жовтня 2017

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

Гарною традицією кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є щорічне проведення «Тижня туризму», під час якого серед мальовничої природи на базі Білогрудівського лісу студенти  демонструють свої вміння та таланти. 

Розпочалося наше неформальне свято з лінійки, в якій взяли участь гості: начальник відділу туризму Уманської міської ради Анна Ковальова, керівник ПП «Експотур», гід-екскурсовод Ліана Роднікова, представники спортивно-розважального комплексу «Амарант» та декан факультету менеджменту Наталія Вернюк.

 

Відкрила лінійку завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко, яка привітала усіх зі святом та побажала успіхів у змаганнях та міцного здоров’я.

Насичена програма не давала студентам сумувати, кожен був задіяний та брав активну участь у різноманітних заходах. Були проведені цікаві спортивні естафети, змагання з футболу та волейболу, різноманітні творчі конкурси та приготування страв на вогнищі. У кожної команди були групи підтримки, які додавали сили під час змагань, кожен зміг продемонструвати свої таланти та здібності.

 

У конкурсах юнаки і дівчата демонстрували: спритність в подоланні дистанції, бігу у мішках, силу з підняття гир, а також командний дух у перетягуванні канату. Не зважаючи на запеклі вирії на спортивному майданчику, свято пройшло в емоційній дружній атмосфері. Ще довго по закінченні змагань студенти весело обговорювали свої вдалі і не дуже старти, знайомилися і спілкувалися між собою.

Вболівальники підтримували своїх учасників, оплески та гучні вигуки не втихали протягом усіх конкурсів. Кожна група презентувала назву команди та девіз. А далі – розпалили вогнище та власноруч приготували їжу на мангалі. Під час пікніка було згадано чимало веселих історій, тому посмішки не зникали з облич студентів. Були й пісні під гітару, які додавали до відпочинку нотки романтизму.

 

Завершила лінійку декан факультету менеджменту Наталія Вернюк урочистим нагородженням команд та найактивніших учасників змагань.

Відпочинок в Білогрудівці пролетів як одна мить, студенти отримали масу гарних емоцій, приємних вражень. Тож наша студентська родина об’єдналася, стала сильнішою та дружнішою!

 

Ми щиро віримо, що така гарна традиція буде продовжуватися й надалі, адже вона не тільки долучає молодь до здорового способу життя, а й піднімає колективний дух та дозволяє зблизити студентів один з одним, відкриває нові таланти та можливості кожного з нас.