Меню
Остання редакція: 02 серпня 2018

«Зустріч кращих мультяшних героїв всіх часів» Disney Party

Акуна Матата! Веселися в повний зріст! Акуна-Матата! Забудь турботи, і тримай трубою хвіст. Це основні правила яких дотримувалися гості мультяшної вечірки.

 

Яких героїв тільки не зустріти було на цій вечірці і чарівні красуні, і страшні чудовища, милі Мікі Мауси, феї, добрі чарівники та ще багато інших. Всі студенти дуже старались над своїми костюмами, адже пройшли дефіле і конкурс на кращий образ.

Креативно, стильно та казково був прикрашений зал. До уваги гостей були представлені начерки малюнків до мультфільмів, іграшкові фотозони, паперові квіти та декоративні панно.

 

Всі учасники вечірки змогли зануритися в мультяшну атмосферу та більше дізнатися про знамениті дітища Діснея – Русалоньку, Красуню і чудовисько, Короля Лева, Аладіна та інші.

До гучної вечірки студенти готувались дуже ретельно. Відкрили її непосидючі тролі – веселі істоти, що цілими днями лише те й роблять, що танцюють, співають та сміються. Ще одним прекрасним перевтіленням був образ непокірної і наполегливої принцеси Меріди, яка мріє стати великим лучником та бореться з силами природи, магією і темрявою, щоб захистити своїх батьків та королівство. Її спів чарував і захоплював. Чарівна Наталія, перетворилася в образ дівчинки, яка з дитинства мріяла тільки про одне – стати балериною. Пристрасний Дмитро переніс усіх в мексиканське село, заграв перед гостями на гітарі, а його чарівна помічниця заспівала.

 

Весь вечір студентів розважалися цікавими конкурсами, танцями, жартами. В кінці свята всі герої мультфільмів змогли запалити на танцполі та показати свої таланти.