Успішне проходження курсу «English for Tourism and Sports»Читати повністю

Успішне проходження курсу «English for Tourism and Sports»

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» пройшли курс «Англійська мова в туризмі та спорті» від Університету Яна Длугоша в Ченстохові створеного в рамках реалізації проекту співфінансування Європейських фондів (програма «Знання – Освіта – Розвиток») «Професійна англійська мова» (POWR.03.01.00-00-W035/18).

Участь НПП в міжнародних заходах академічної мобільності Читати повністю

Участь НПП в міжнародних заходах академічної мобільності

З метою популяризації міжнародної академічної мобільності й підвищення професійної майстерності викладача та в межах реалізації ключових положень Стратегії інтернаціоналізації Уманського національного університету садівництва на 2022-2027 рр., к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська взяла участь у сертифікаційному тренінгу «Гранти для участі у міжнародному співробітництві в рамках COST Actions».

22.12.2023
Вітаємо магістрів з туризму та готельно-ресторанної справи з успішним захистом кваліфікаційних робіт та отриманням диплома магістраЧитати повністю

18 грудня 2023 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 242 «Туризм» освітньо-професійної програми «Туризм» та зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.

11.12.2023
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році 28 листопада 2023 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» і зі спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робітЧитати повністю

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Цього року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся конкурс студентських наукових робіт. Він є плановим науковим заходом, який проводиться кафедрою, відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, листа МОН, наказу ректора Уманського НУС, плану НДР факультету менеджменту та кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

04.12.2023
Участь викладачів та студентів у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Світові досягнення і сучасні тенденції розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства»Читати повністю

10 листопада 2023 року студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли активну участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Світові досягнення і сучасні тенденції розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства».