19.04.2022
Мотиваційна онлайн-зустріч засновника, генерального директора керуючої компанії «Ribas Hotels Group» Артура Лупашко  зі студентами та викладачамиЧитати повністю

Мотиваційна онлайн-зустріч засновника, генерального директора керуючої компанії «Ribas Hotels Group» Артура Лупашко зі студентами та викладачами

Генеральний директор «Ribas Hotels Group» Артур Лупашко поділився власним практичним досвідом: що потрібно для відкриття готелю і як побудувати ефективне управління. Основні послуги, які надає компанія: керування готелями, сервіс, менеджмент, проектування, бронювання, hr-політика, маркетинг, франчайзинг, соціалізація.

19.04.2022
Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»Читати повністю

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

Оnline-форум «Робота у готельному бізнесі»Читати повністю

Оnline-форум «Робота у готельному бізнесі»

13 квітня 2022 р. після завершення основного навчального процесу у форматі лекційних та практичних занять, здобувачі вищої освіти за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у online-форумі «Робота у готельному бізнесі» на тему «Вау-сервіс в готелі»

Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»Читати повністю

Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»

25-28 січня 2022 викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти ОП «Готельно-ресторанна справа», освітніх рівнів молодший бакалавр та бакалавр, взяли участь у онлайн тренінгу «Винний Туризм: використання нових можливостей».

14.02.2022
Формування компетентностей щодо ефективного спілкування іноземною мовою у професійному середовищіЧитати повністю

Світові інтеграційні процеси в усіх галузях наукової, технічної та промислової діяльності змінюють умови комунікації в межах професійного середовища, що підвищує роль іноземних мов як засобу обміном інформацією. 14 лютого здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва була проведена лекція англійською мовою з дисципліни «Міжнародна готельна індустрія» на тему «International hotel chains» у дистанційній формі на основі платформи Zoom.

11.02.2022
Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерностіЧитати повністю

Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерності

Постійний розвиток і самовдосконалення є важливим критерієм фахівця вищої школи і визначає відповідність викладача вимогам часу. З метою підвищення рівня професійної майстерності при викладанні дисциплін «Маркетинг у туризмі», «Інформаційні технології в туристичній індустрії», «Організація сільського (зеленого) туризму» доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська і Олена Саковська стали слухачами курсів «Цифровий маркетинг» та «Соціальне підприємництво як шлях до фінансової сталості організацій громадянського суспільства»