31.12.2021
Вітаємо магістрів з туризму та готельно-ресторанної справи з успішним захистом кваліфікаційних дипломних робіт та отриманням диплома магістраЧитати повністю

13-14 грудня 2021 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт освітнього рівня «магістр» освітньо-професійних програм «Туризм» зі спеціальності 242 «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної та заочної форм навчання.

31.12.2021
Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»: інноваційні аспекти організації наукової роботи здобувачів вищої освітиЧитати повністю

Наприкінці грудня 2021 року відбулось чергове засідання Всеукраїнського студентського гуртка «Я покажу тобі світ». Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ» – це низка щотижневих зустрічей, на яких студенти з різних куточків України можуть поділитися любов’ю до свого краю та показати один одному, що будь-яке місце на Землі – унікальне.

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ТРЕНДИ В ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ»Читати повністю

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ТРЕНДИ В ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ»

Здобувачі освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Евгенія Петриченко, Віталій Потапенко, Дарина Заслонюк, Анастасія Миронюк, Ілона Женовчук 22 грудня 2021 року брали активну участь у засіданні у круглого столу «Тренди в індустрії гостинності» на базі Фонду «Інвестиційна Буковина» MEDIA HUB DUKOVYNA.

Неформальне навчання – кар’єрні переваги в майбутньомуЧитати повністю

Неформальне навчання – кар’єрні переваги в майбутньому

Неформальне навчання – процес здобуття освіти, що не регламентований місцем, терміном і формою навчання та не передбачає отримання документів про освіту державного зразка. У більшості випадків неформальне навчання передбачає отримання слухачами актуальних практичних і теоретичних знань, навичок, оволодіння сучасними методами розв'язання професійних завдань, підвищення рівня їх професійної компетентності, вдосконалення існуючих знань та їх саморозвиток.

18.12.2021
Магістрантка спеціальності  «Готельно-ресторанна справа» стала експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освітиЧитати повністю

Магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стала експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

9 грудня 2021 року Анну Цангу, магістрантка І курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва, було внесено в реєстр експертів з числа здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

13.12.2021
«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівцівЧитати повністю

«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівців

У період 16 листопада по 07 грудня 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», які навчаються на факультеті менеджменту в Уманському НУС, прослухали навчальний онлайн курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн».