30.10.2021
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Наприкінці жовтня 2021 року в онлайн-форматі відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». Організатор події – кафедра туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва. Конференція організована з метою активізації співпраці суб’єктів регіонального туризму та обміну досвідом у сфері туристичної і готельно-ресторанної індустрії.

27.10.2021
Онлайн-вебінар: директора F&B Reikartz Hotel Group «Ресторанний комплекс. Чек-ап роботи ресторану»Читати повністю

26 жовтня 2021 р. студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітніх рівнів «молодший бакалавр» та «бакалавр» в режимі online долучилися до онлайн-вебінару від Reikartz Hotel Group на тему: «Ресторанний комплекс. Чек-ап роботи ресторану». Спікером вебінару виступив Андрій Магалецький – F&B директор Reikartz Hotel Group, який познайомив присутніх із мережею компанії, основними службами готелю, з особливостями роботи ресторанного комплексу, чек-апом роботи ресторану та перевагами роботи в Reikartz для співробітників.

Відкрита лекція «Маркетинг в індустрії гостинності»Читати повністю

Відкрита лекція «Маркетинг в індустрії гостинності»

Для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 25 жовтня було проведено відкриту лекцію доктором економічних наук, професором АЕН України, Балджи Мариною Дмирівною на тему: «Маркетинг в індустрії гостинності».

23.10.2021
Гостьове практичне заняття «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування»Читати повністю

Гостьове практичне заняття «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування»

У рамках підтримання принципів академічної мобільності на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту доцентом Людмилою Малюгою було проведено гостьове практичне заняття на тему: «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування» для студентів Тульчинського фахового коледжу культури, що навчаються за спеціальністю «Туризм».Практичне заняття було проведено в рамках дисципліни «Організація підприємницької діяльності в сфері обслуговування».

21.10.2021
Гостьова лекція «Принципи формування програм перебування туристів»Читати повністю

Гостьова лекція «Принципи формування програм перебування туристів»

Сучасний формат отримання освіти потребує нових рішень у реалізації навчального процесу. З метою розширення співпраці між освітніми закладами та підтримання принципів академічної мобільності, до Уманського НУС було запрошено студентів Тульчинського фахового коледжу культури, які здобувають кваліфікацію «Фахівець з туристичного обслуговування екскурсовод» навчаючись за спеціальністю «Туризм».

Тренінг для набуття навичок soft та hard skillsЧитати повністю

Тренінг для набуття навичок soft та hard skills

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачі вищої освіти, які навчаються на факультеті менеджменту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» взяли участь у тренінгу «Soft та Hard виконання задач», організованим Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» в межах діяльності Інституту «Республіка». Спікеркою заходу була Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», співзасновниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».