Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»Читати повністю

Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»

Дізнатися про народні звичаї, побачити, як зберігаються традиції предків та завжди пам’ятати «звідки пішов» рід – це про зелений туризм і туристичний маршрут «Лялькова хата», що в селі Полянецькому на Уманщині. У рамках вивчення дисципліни «Організація сільського зеленого туризму» та функціонування науково-дослідної лабораторії «Сільський зелений туризм», що діє на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи, 20 вересня 2021 р. студенти та викладачі кафедри відвідали садибу-музей «Лялькова хата», створену руками родини Утяніних.

20.09.2021
Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум  «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»Читати повністю

Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»

20 вересня 2021 року викладачі та студенти кафедри туризму Уманського національного університету садівництва стали слухачами Першого Міжнародного Українсько-Німецького форуму «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння».

Заняття на виробництві – наші нові можливостіЧитати повністю

Заняття на виробництві – наші нові можливості

Заняття на виробництві передбачають створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, розширюють світогляд студентів, формують в них професійну спрямованість, конкурентоспроможність, мобільність, творчу активність в умовах ринкової економіки.

Акцент на дотриманні правил академічної доброчесностіЧитати повністю

Акцент на дотриманні правил академічної доброчесності

Вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС», де спікером виступала завідувач відділу моніторингу якості освіти Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Ніна Пітель, науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» прослухали про правила, якими мають керуватися учасники освітнього процесу як під час викладання, так і навчання дотримуючись академічної доброчесності; що вважається порушенням академічної доброчесності; яку академічну відповідальність понесуть науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти в разі виявлення порушень академічної доброчесності.

Тиждень туризму 2021Читати повністю

Тиждень туризму 2021

20 вересня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва розпочинається "Тиждень туризму - 2021". Щорічною традицією студентського активу і викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС є проведення тематичних заходів для популяризації туризму серед студентської молоді.

16.09.2021

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості»

15 вересня здобувачі вищої освіти ОП «Туризм», ОП «Готельно-ресторанна справа» освітніх рівнів «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр», а також викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у І Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості», яка присвячена 30-річчю незалежності України та 30-річчю економічного факультету Запорізького національного університету.