22.04.2023
Секційні засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Всеукраїнської студентської наукової конференції,  приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка Читати повністю

Секційні засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка

20 квітня 2023 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка. Всеукраїнська студентська наукова конференція проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи здобувачів вищої освіти як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проектній та різних формах науково-дослідної діяльності.

22.04.2023
Майстер – клас «Технологія створення та проведення екскурсій»Читати повністю

Майстер – клас «Технологія створення та проведення екскурсій»

12 квітня науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, а також студенти освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр, спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» відвідали онлайн майстер-клас від провідного викладача кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова. Спікером майстер-класу виступала Марія ПОКОЛОДНА — доцент кафедри туризму і готельного господарства, кандидат географічних наук, екскурсовод.

19.04.2023
Студенти УНУС на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science"Читати повністю

Які б труднощі не стояли на даному етапі перед українцями, вони продовжують робити свою справу: працювати, навчатися, вдосконалюватись. Так з метою розширення міжнародних зв’язків, продовження набуття досвіду науково-дослідної діяльності, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців студент ОПП «Готельно-ресторанна справа» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 31 гр групи Олександр КУРМИШОВ взяв участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science"

10.04.2023
НОВІ НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

22 березня 2023 року студентка Нижник Софія під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко взяли участь у ІІ Міжнародній студентській науковій конференції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та виклики» яка відбулася на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Державного торговельно-економічного університету.

Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинностіЧитати повністю

Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинності

Всеукраїнський круглий стіл «Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинності», в якому взяли участь науково-педагогічний колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС та студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» за запрошенням колег із Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету, був направлений на обговорення та визначення основних тенденцій і особливостей розвитку закладів готельно-ресторанного господарства в умовах війни та визначення перспектив їх роботи у повоєнний період.

Туристичне обслуговування осіб з інвалідністюЧитати повністю

Туристичне обслуговування осіб з інвалідністю

22 березня 2023 року студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у вебінарі «Люди з порушеннями слуху: особливості комунікації» кафедри туристичного бізнесу ХДАК. Спікером була Кукліна Галина Іванівна, директор КЗ «Харківська спеціалізована школа №12», фахівцем з багаторічним досвідом практичної роботи.