Бази практик 241 "Готельно-ресторанна справа"

1. Центр дозвілля «Позитив», с.Городецке, Уманський район, Черкаська область.

2. Готель «Uman Inn», м. Умань, Черкаська область.

3. Спортивно-оздоровчий комплекс «Заріччя», смт. Маньківка, Черкаська область.

4. Санаторій «Віта Парк Аквадар», смт. Маньківка, Черкаська область.

5. Кафе-бар «Віват», м.Умань, Черкаська область.

6. Кафе-бар «Карасі», м.Христинівка, Черкаська область.

7. Готельно-розважальний комплекс «Luxor», м. Гайсин, Вінницька область.

8. Ресторанний комплекс «Красний став», м. Умань, Черкаська область.

9. Кафе «Корчма майстерня страв», м. Умань, Черкаська область.

10. Кафе «Good life cafe», м. Умань, Черкаська область.

11. Туристичний комплекс «Шинок на околиці», с.Полянецьке, Уманський район, Черкаська область.

12. Готельно-ресторанний комплекс Фортеця ГТДВ «Іскра», м. Умань, Черкаська область.

13. ТОВ «Ресторан-музей «Українське село»», с.Сичівка, Христинівський район, Черкаська область.

14. Кафе «Смакота», м. Умань, Черкаська область.

15. Ресторан «Серж», м. Умань, Черкаська область.

16. ТОВ «Черкас палац», м. Черкаси, вул. В. Горова, 145.

17. Туристично-розважальний комплекс «Козацька долина», с. Карбівка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область.

18. Кінно-спортивний комплекс "PARADEALLURE", м. Жашків, Уманський район.

19. Етносадиба «Лялькова хата», с. Полянецьке, Уманський район, Черкаська область.

20. Комплекс «Колиба», м. Умань, Черкаська область.

20. Ресторан «Баскервіль» м. Шпола

21. Кафе «Золота рибка», м. Умань, Черкаська область.

22. Кафе "Садочок",  м.Умань, Черкаська область

23. Кафе «CrazyDuck» м. Умань