Чи любите ви туризм так, як любимо його ми?!

3 квітня в рамках святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено інтерактивну гру «Я люблю туризм». В 248 аудиторії зібралися ті, хто не раз відчув у собі поклик мандрів, не зважаючи на те, куди він подорожував: до лісу, на берег річки, чи закордонні курорти.

Учасниками інтерактивної гри стали студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Туризм», які сформували дві командами: «Кульбабка» (31-тм група) та «Еверест» (41-тм група). Кожна команда підготувала свою візитку та домашнє завдання, в якому продемонструвала кмітливість, інтелект та креативність.

Інтерактивна гра «Я люблю туризм» проходила у сім раундів: розминка; відгадай країну; що необхідно взяти з собою в похід; вірю не вірю; що повинен вміти хороший менеджер з туризму; покажи; транслітерація.

Дана гра стала активною формою навчання, яка інтенсифікувала навчальну діяльність, моделюючи різні ситуації, і дала можливість їх аналізувати та виробляти оптимальні дії і надалі.Під час гри всі учасники брали у ній активну участь. Виконували різноманітні завдання, що дало конкретний результат, завдяки чому у студентів виникло відчуття задоволення від власних дій, бажання ставити і вирішувати нові завдання.

За підсумками наполегливої боротьби переможцями стала команда «Еверест» на чолі з капітаном Андрієм Сьоміним.

Пишаємося вмінням учасників гри швидко орієнтуватися у різних туристичних ситуаціях та здатністю бути динамічними, креативними та наполегливими. Бажаємо кожному розвиватися професійно та творчо, формувати командну синергію!

Діана Нагернюк

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи