День сміху та веселий туристичний квест

День сміху святкується зараз у всьому світі, але ніде не є вихідним. У США його називають "святом серця, а не держави". Найбільш популярними жартами американських школярів залишається кинутий на дорогу прив'язаний гаманець чи аркуш паперу, що чіпляється на спину людини з написом "Вдар мене". Не відстають від своїх дітей і дорослі. Мати може подати на стіл шоколадні тістечка, всередині яких вата чи торт, заповнений ганчір'ям.

У Німеччині 1 квітня вважається нещасливим днем. Німці вірять, що той, хто народився цього дня, буде невезучим. У селах 1 квітня не працюють, не починають нових справ, не випускають худобу зі стійл. Дорослі і діти обманюють один одного, посилаючи виконувати нездійсненні доручення. У Португалії свято припадає на неділю і понеділок перед Великим постом. Цього дня люди кидають один в одного борошном.

У День дурня влаштовували розіграші знамениті пошукові системи. Зокрема пошуковик Google у 2013 році розіграв користувачів презентацією цікавого додатку Google Nose, який нібито передає запахи на персональний комп'ютер користувача. В YouTube навіть виклали рекламне відео нової служби. Коли користувач натискав на кнопку виклику допомоги, на сторінці спливала фраза: "З першим квітня!"

Квест приурочений до дня сміху організували студенти 11-тм групи, для своїх старших друзів 2 курсу спеціальності «Туризм».

Учасники поділилися на дві команди: «Привіт Андрій» та «Коник – стрибунець». Їх чекали цікаві завдання на 4 точках. Перша точка ( вічно-зелений світ) команди мали без слів показати терміни або предмети пов'язані з туристичною діяльністю, на другій точці (місце для збагачення знань) розповісти значення іноземних абревіатур. Точка номер три готувала для наших студентів мозковий штурм – туристична вікторина. Останнім випробуванням на четвертій точці (місце де ваші м'язи панікують) були фізичні вправи на витривалість та витримку.

Наші команди  чудово впорались з усіма завданнями та з відривом в 2 бали перемогла команда «Привіт Андрій» 21 – тм групи.

Вітаємо їх з перемогою, та бажаємо всім море посмішок, чудового настрою, прекрасного почуття гумору та позитиву у всіх справах!

Сміх продовжує життя, тож давайте жити вічно!

Нижник Софія,

студентка 11-тм групи