ІНФОРМАЦІЙНІ ДНІ НАЦІОНАЛЬНОГО БЮРО ПРОГРАМИ ЄС «КРЕАТИВНА ЄВРОПА» В УКРАЇНІ

Уманська міська рада та Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Кластер «Шляхами Трипільської Праматері» 16-17 квітня 2024 року запросили Український культурний фонд та представників бюро програми ЄС «Креативна Європа» провести тренінг з метою інформування працівників сфери культури та туризму щодо грантових можливостей Українського культурного фонду та проведення навчальних сесій з грантового менеджменту.

Активними учасниками дводенного тренінгу стали представники Уманського НУС, а саме завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., професор Людмила Транченко та д.е.н., професор кафедри Наталія Петренко.

Цікавими та корисними були теми, що стосувались технічних аспектів написання грантових заявок, умов їх подання, обмежень щодо заявників, прикладів успішних проєктів.

Важливим аспектом написання грантів є складання кошторису. Тому питання щодо допустимих і недопустимих витрат викликало неабиякий інтерес в учасників тренінгу.

Використовуючи досвід попередніх грантових сезонів, експерти розповіли про найпоширеніші помилки заявників та грантоотримувачів на етапі подання заявок, під час складання кошторису та звітності.

Щиро дякуємо спікерам тренінгу: Миколі Ульянову, Наталії-Анні Темех, Тетяні Дорошенко, Іллі Мальчевському та Сергію Бірюкову.

Наталія Петренко,

д.е.н., професор кафедри туризму