КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

18 квітня 2019 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова м. Миколаїв було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». Серед учасників ІІ туру конкурсу була студентка Уманського НУС Наталія Михайлова, яка навчається на факультеті менеджменту за спеціальністю 242 «Туризм». Її наукову роботу «Розвиток інноваційних форм спортивно-оздоровчого туризму в Україні» (написану під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, д.е.н., професора Людмили Транченко) було відібрано рецензентами у ході першого етапу ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з-посеред 84 наукових робіт, які подані на конкурс із різних ЗВО України.

Доповідь Наталії Михайлової, у ході презентації наукової роботи, викликала у конкурсної комісії та усіх присутніх неабиякий інтерес, оскільки дослідження, проведене студенткою, стосувалося такої інноваційної форми туристичної діяльності як фітнес-туризм. Родзинкою наукової роботи стало розроблене фітнес-меню, яке розраховувалося на основі коефіцієнту калорійності із врахуванням білків, жирів і вуглеводів.

У процесі обговорення результатів та презентацій наукових робіт конкурсною комісією, яка складалася з провідних науковців та дослідників сфери туризму, одноголосно було присуджено ІІ місце науковій роботі «Розвиток інноваційних форм спортивно-оздоровчого туризму в Україні», а студентку Уманського НУС Наталію Михайлову нагороджено дипломом                      ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю».

Вітаємо студентку та її наукового керівника з отриманими науковими здобутками та бажаємо подальших успіхів і перемог.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи