Розвиток туристичної дестинації «Уманський кущ»

22 квітня 2024 р. відбулась онлайн зустріч з науковцями КНЕУ щодо Смарт-спеціалізації громади, міфологізації Трипілля,  розвитку культури і туризму у громаді. Координатором зустрічі була доцент кафедри кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ Тетяна Тимошенко.

Мета зустрічі визначити основні завдання та цілі туристичної  дестинації «Уманський кущ» в яку входять Уманська, Ладижинська, Маньківська, Буцька, Тальнівська, Христинівська, Монастирищенська, Підвисоцька громади. Участь в обговоренні взяла доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлана Тимчук.

Колективно були обговорені питання формування туристичного потенціалу «Уманського куща». На основі бізнес моделі Canvas було сформовано  ключові позиції дестинації.

Ціннісні пропозиції, що виникли під час обговорення, відображають потреби та очікування майбутніх відвідувачів, вказуючи на те, що розвиток туризму в «Уманському кущі» стане основою для збереження та просування культурної та природної спадщини цього регіону. Також були визначені потреби споживачів туристичних послуг на території дестинації.

Результати обговорення демонструють глибоке розуміння потенціалу та потреб туристичної громади «Уманського куща», а також готовність доцільно використовувати ці можливості для залучення відвідувачів із різних країн та підвищення рівня туристичного обслуговування. Такий спільний підхід до розвитку туризму свідчить про готовність та здатність місцевих громад і наукових колективів працювати разом для створення сталої та привабливої туристичної дестинації, яка буде приносити користь як місцевому населенню, так і відвідувачам.

Світлана Тимчук,

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС