Туристичний квест «Подорожуємо країнами світу»

В рамках святкування Всесвітнього Дня Туризму для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» студентами магістрами було розроблено та проведено туристичний квест «Подорожуємо країнами світу».

Участь у квесті взяли такі студенти як: Пономаренко Костянтин, Матула Назар, Амандій Анжеліка, Мардар Денис, Женовчук І., Кравчук А. та інші.

Програма туристичного квесту передбачала для студентів детальне знайомство із територією Уманського НУС.

Гра складалася з двох турів. В першому турі квест включав п’ять «станцій» (Юні туристи, Картографія, Аніматор,  Екскурсовод, Туроператор), на кожній з яких учасники вирішували теоретичні та практичні завдання. У першому турі кожен наполегливо та цілеспрямовано проходив всі випробування, проте завдання оцінювалися за 100-бальною шкалою, зважаючи на результати кожного студента, до фінального другого туру потрапили лише Пономаренко Костянтин, Матула Назар, Амандій Анжеліка, Мардар Денис.

У другому турі на кожного з учасника чекало ще одне практичне завдання – розробити туристичний маршрут на карті України, презентувати його та вирішити методом «мозкового штурму» туристичну проблему.

Під час вирішення завдань студенти проявили кмітливість та активність, що допомогло досягти поставлених завдань. За результатами оцінювання організаторів квесту переможцями стали Пономаренко Костянтин (1місце) та Амандій Анжеліка (2 місце).