Туристичний ярмарок Західної Черкащини

27 вересня відбувся туристичний ярмарок Західної Черкащини за допомогою благодійного фонду «Uman Tomorrow», де кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету взяла активну участь. Організаторами ярмарку були «Умань туристична», Всеукраїнська громадська організація «Відкрий Україну» та  благодійний фонд «Uman Tomorrow».

Фонд «Uman Tomorrow» - це платформа для розвитку та реалізації туристичних, освітніх та інноваційних проектів в Умані та Уманщині. Для реалізації цілей фонду була долучена кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету, так як їй не байдужа доля Уманщини.

Черкащина багата на історію і неймовірні туристичні локації. Головним завданням ярмарку було допомогти відкрити нашу область з нового боку і показати, скільки цікавого є поруч, де кожен зможе знайти собі місце для душі.

Так як, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету спрямована на розвиток туризму та спеціалістів в даній сфері, то без вагань презентувала себе в даному заході.

Ярмарок пройшов не лише яскраво, з сюрпризами, музикою та веселощами, але і дуже пізнавально. На території ДІАЗ «Стара Умань» відбувся круглий стіл по туризму, де кожна локація та запрошений гість міг себе представити, розповісти про свої успіхи в туризмі та обговорити проблемні питання.

Сподіваємося на розвиток Умані як європейського міста і цікавого туристичного напряму, розвитку хай-теку, і, найголовніше, підготовці кадрів, які залишаться працювати у сфері гостинності і надання послуг місту.

Наталія Парубок, к.е.н., ст.викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи