УКРАЇНО-ІСПАНСЬКЕ ЄДНАННЯ «УМАНЬ-САРАГОСА»

У переддень Дня міста в Уманському художньому музеї відбувся культурний обмін між містами Умань-Сарагоса в рамках вернісажу україно-іспанського мистецтва – художньої виставки та кінематографічного фестивалю німого кіно. Зору відвідувачів були представлені картини українських художників-уманчан Віктора Лисинюка, Віталія Якименка, Наталії Семененко, Олени Попсуй, Олега Сироти, Одарки Дьоми-Пісної та іспанських митців Бланка Бланко, Крістіни Лопез, Карлоса Гарсіа Лаоса, Едвінга Аранго, Лорена Домінго, Пілара Ескотаса.

Неповторну атмосферу вечора доповнювало неперевершене виконання творів іспанських композиторів гітаристом-вокалістом Ернесто Падроном та незрівнянне сопрано оперної діви, солістки Київського академічного театру опери і балету Олени Гребенюк.

Гості вечора також мали унікальну можливість стати учасниками першого міжнародного кінематографічного фестивалю німого короткометражного іспанського кіно, що одночасно проходив у містах Мадриді, Сарагосі, Києві і Умані. Програма фестивалю передбачала перегляд п’яти фільмів: «Андалузький пес» Люїса Бунюеля і Сальвадора Далі, «Викриття» Ігнасі Естарегі, «Життя в селі» Моніки Каджехо, «Золотий кіт» Нати Морена, «Маска» Фернандо Усона.

Надзвичайно приємно було бути частинкою цього вечора студентам та викладачам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, які не лише змогли отримати насолоду від участі у вернісажі, але й професійно організувати обслуговування учасників прийому застосувавши при цьому знання, набуті в процесі вивчення дисципліни «Організація ресторанного господарства».

Гостей на вході зустрічали Дар’я Дроботяк, Ольга Гаркава. Офіціантами в залі працювали Антоніна Ніколаєнко, Інна Свирбиус, Наталія Михайлова, Ілона Драга нова, Юлія Стоколяс, Діана Лукашенко (41-тм група), Катерина Балашова, Тетяна Макарчук, Тетяна Сальникова, Анастасія Приступа (31-гр група). Підготовку зали до прийому гостей забезпечували Андрій Сьомін, Володимир Слєпа (41-тм група), Костянтин Пономаренко, Олександр Кругляк (11-тм група).

Це був неоціненний досвід роботи у сфері обслуговування з організації бенкет-фуршету у поєднанні зі світським раутом.

Любов Коваленко, к.е.н., доцент