В Уманському НУС відсвяткували тиждень туризму присвячений Всесвітньому дню туризму

За даними Всесвітньої туристичної організації, нині у світі туризм є третьою за величиною, після хімічної та паливної, галуззю економіки. Лише за 2017 рік міжнародні кордони перетнуло 1,323 млрд чоловік.

День туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Це свято відзначають усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.Крім того, Всесвітній день туризму — професійне свято тих, хто працює у цій сфері. Це вони планують наші відпустки, піклуються про нас у готельних комплексах, проводять нам екскурсії та супроводжують в турах.

А головний меседж Всесвітнього дня туризму привернути увагу міжнародного товариства до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення.

Вже традиційним стало святкування Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Згідно програми заходів святкували цілий тиждень. Все розпочалося у понеділок з святкової фотозони «Подорож у мрію» Де всі охочі могли зробити яскраві і незабутні фотографії. Крім того, студенти-першокурсники порадували креативним флешмобом «Tourism forever».

Активний інтерес у студентів викликала інтелектуально-розважальна гра «Туристична Україна».Яка познайомила студентів з популярними та визначними пам’ятками України – старовинними замками, фортецями і палацами.

Пізнавальними для студентів були туристичні змагання під час яких вони показали свої знання з країнознавства, картознавства та туристичних пам’яток світу. Під час даних заходів студенти проявили кмітливість та активність, що допомогло досягти поставлених завдань.

Для студентів першого курсу спеціальності 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» студентами-магістрантами було проведено туристичний квест «Подорожуємо країнами світу». Під час квесту учасники вирішували теоретичні та практичні завдання, розробляли туристичний маршрут на карті України, та вирішити методом «мозкового штурму» туристичну проблему.

Викладачами кафедри української та іноземних мов в рамках святкування тижня туризму було проведено тематичне заняття «Мандрівка найвідомішими готелями світу».

Кульмінацією тижневого свята туризму став захоплюючий галявник «Forest tourism» в Білогрудівському лісі. Студенти брали активну участь у різноманітних туристичних конкурсах, проявили себе у спортивних змаганнях та отримали нагороди за участь у різноманітних заходах, що проходили в рамках тижня туризму. Особливе захоплення викликав квест, який був розроблений студентами третього курсу для першокурсників.

Особливістю походу до лісу була символічна посвята студентів-першокурсників спеціальності «Туризм» у туристи. Під час якої студенти-першокурсники урочисто дали клятву не розлучатися до старості з рюкзаком, наметом, ложкою і мискою, та змінити комп'ютерну залежність на гірничо-туристичну.

Тиждень туризму в Уманському НУС пролетів на одному подиху, студенти отримали гарні емоцій, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого. Тож нехай ваш компас долі завжди вказує на благополуччя та успіх!

#WTD2018

Діана Нагернюк  к.е.н., доцент