ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ»

Традиційно, щорічно у кінці жовтня, за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС проводиться конференція, яка стосується питань розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії України.

Так, не зраджуючи традиціям, 29-30 жовтня 2018 року викладачами кафедри було проведено конференцію «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Урочисто відкрила науковий захід завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС професор Людмила Транченко та запросила до активного обговорення і співпраці усіх присутніх та он-лайн учасників.

У конференції взяло участь більше 80-ти студентів, аспірантів, викладачів та науковців із 26 закладів вищої освіти України, а саме представники Харківської, Київської, Вінницької, Полтавської та Черкаської областей.

Напрямами роботи конференції стали:

-      історія, сучасний стан та перспективи розвитку туризму;

-      сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації;

-     інноваційні аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

-      регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

-     сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі;

-     філософські, соціальні та культурологічні аспекти туризму.

-     інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному і готельно-ресторанному бізнесі;

-     фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Під час роботи конференції в он-лайн режимі учасниками було піднято та розглянуто актуальні питання, що розкривають сучасний стан та перспективи розвитку туристичної та готельно-ресторанної сфери.

Обговорено проблемні питання, які стосуються туристичної галузі та індустрії гостинності, запропоновано інноваційні шляхи їх подальшого вирішення.

Загалом учасники високо оцінили організацію та інформаційне наповнення конференції і висловили бажання подальшої участі у подібних заходах.

Підсумками проведення наукового заходу стали програма та збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельної індустрії України».

Дякуємо всім учасникам за співпрацю!

К.е.н, доцент Кожухівська Р.Б.