Захоплюючий галявник «Forest tourism»

Традиційно у Всесвітній День туризму студенти та викладачі кафедри туризму на готельно-ресторанної справи Уманського НУС вирушають до осіннього Білогрудівського лісу на галявник.

Звичайно, теплі дні давно позаду та й сонечко радує все менше, але хіба це привід закривати сезон відпочинку на природі?

Дружній колектив і приємне спілкування отримали перемогу над негодою. Студенти брали активну участь у різноманітних туристичних конкурсах, проявили себе у спортивних змаганнях та отримали нагороди за участь у різноманітних заходах, що проходили в рамках тижня туризму. Особливе захоплення викликав квест, який був розроблений студентами третього курсу для першокурсників.

Традиційний похід студентів до лісу це знайомство, передача досвіду від старших курсів молодшим, знайомство з викладачами у неформальній атмосфері. Але особливістю такого походу була посвята студентів-першокурсників спеціальності «Туризм» у туристи. Під час якої студенти-першокурсники урочисто дали клятву не розлучатися до старості з рюкзаком, наметом, ложкою і мискою, та змінити комп'ютерну залежність на гірничо-туристичну.

Крім того, під час походу студенти освоїли практичні навички організації і проведення походу, забезпечення безпеки у поході, розподілу обов’язків між учасниками, а також навчилися правильно і безпечно розпалювати багаття, готувати їжу на вогнищі у казанках, дізналися про особливості харчування у поході, про норми продуктів харчування, їх пакування та особливості транспортування і збереження в умовах походу.

Дорогою додому всі дуже часто озиралися назад, подумки прощаючись з чарівною казкою природи рідного краю і з твердою впевненістю повернутися всім разом в це чудове місце ще раз.

Все пройшло більш ніж вдало! З впевненістю можемо сказати, що день був прожитий недаремно, адже він подарував незвичайну зустріч з природою.

Сподіваємось, що традиція буде підтримуватися і надалі. А цей похід надихне молоде поповнення студентів на плідне навчання та активний відпочинок.

Діана Нагернюк, к.е.н., доцент