24.09.2018

Акредитаційна експертиза підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнем

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва та на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 13 листопада 2018 року № 1958-л, з 28 по 30 листопада 2018 р. на факультеті менеджменту Уманського НУС працювала експертна комісія у складі: Ірини Антоненко – професора кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктора економічних наук та Тетяни Незвещук-Когут – завідувача кафедри технології і організації ресторанного господарства Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, кандидата економічних наук, доцента.

01.08.2018
Захоплюючий рік студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Захоплюючий рік студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Насичений навчальний рік для нас відбувся! Чекаємо на поповнення нашої дружньої родини! З нами пізнавально, весело та позитивно!!!

Скаутинг – освіта для життяЧитати повністю

Скаутинг – освіта для життя

Скаутський Рух може стати лідируючим у напрямку неформальної освіти молоді в процесі Європейської інтеграції України. Скаутинг – це всесвітній добровільний недержавний і неполітичний рух, у якому бере участь понад 28 млн дітей і молодих людей різних соціальних груп, релігій і культур. Основна мета скаутингу – цивільний, духовний, інтелектуальний і фізичний розвиток молоді, формування активної цілісної особистості. У перекладі з англійської слово «scaut» означає «розвідник». Скаутський метод виховання, як і сам рух, заснований в Англії на початку XX ст. полковником Робертом Баден-Пауеллом (1857-1948). Він створив для англійських підлітків перші загони скаутів, яким належало в іграх та серйозній діяльності виховувати молодь, готувати її до служіння батьківщині, прищеплювати лицарський дух.