15.12.2017
«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у "Кузня кадрів" організованим Виконавчим комітетом Уманської міської ради, де студенти напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» цікаво та корисно для себе провели день.

13.12.2017
СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНУС У ПРОВІДНИХ КУРОРТНИХ АТРАКЦІЯХ ТУРЕЧЧИНИЧитати повністю

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНУС У ПРОВІДНИХ КУРОРТНИХ АТРАКЦІЯХ ТУРЕЧЧИНИ

Туристична фірма «Calypso tour UA» презентувала програми стажування у Туреччині для студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

05.12.2017
I тур Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

30 листопада 2017 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

25.11.2017
Можливості професійного стажування студентів у ТуреччиніЧитати повністю

Можливості професійного стажування студентів у Туреччині

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва активно розвиває міжнародні зв’язки. Зокрема, у рамках міжнародної співпраці було організовано зустріч з представниками компанії «Kilit Global Tоurizm».

21.11.2017
Прийом екскурсії на маршруті «Київ – стародавня столиця Київської Русі»Читати повністю

Прийом екскурсії на маршруті «Київ – стародавня столиця Київської Русі»

Студентами Уманського НУС спеціальності «Туризм» було розроблено методичну розробку екскурсії, укомплектовано «портфель екскурсовода», а також карту-схему екскурсійного маршруту «Київ – стародавня столиця Київської Русі».

Головна вечірка осені. Студентський бал-маскарад 2017Читати повністю

Головна вечірка осені. Студентський бал-маскарад 2017

Вже традиційно студентський актив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС проводить тематичні вечірки до Міжнародного дня студента