26.02.2021
Вебінар для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм: «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради»Читати повністю

25 лютого 2021 року о 16:00 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom провело вебінар для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм, участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Тема вебінару «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради». Модераторами вебінару виступили заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало, керівниця відділу акредитації освітніх програм Ганна Денискіна, експерт з акредитації освітніх програм Сергій Степенко та керівниця відділу по роботі з галузевими експертними радами Леся Пізнюк.

25.02.2021
Онлайн-форум «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь»Читати повністю

25 лютого викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-форуму організованого Асоціацією індустрії гостинності України в партнерстві з Асоціацією внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM) «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь». Модератором виступив голова Асоціації індустрії гостинності України, 2010-2014 міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим, консультант USAID EDGE, кандидат філософських наук Олександр Лієв.

Вітання з Всесвітнім днем екскурсовода!Читати повністю

Вітання з Всесвітнім днем екскурсовода!

Щорічно 21 лютого всі туристичні міста та регіони світу відзначають Всесвітній день екскурсовода (International Tourist Guide Day). Свято було започатковане в 1990 році та вперше відзначалося в Лондоні, який є одним з найбільших туристичних центрів світу.

19.02.2021
ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 «ТУРИЗМ» ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУЧитати повністю

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 «ТУРИЗМ» ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Студенти ІV курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, ОР «Бакалавр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» з 18 січня 2021 року по 19 лютого 2021 року знаходилися на виробничій практиці в туристичних агентствах, готельно-ресторанних комплексах Вінницької, Київської та Черкаської областей України, де відпрацьовували навички функцій таких первинних посад: турагента, помічника менеджера туристичного підприємства, організатора туризму, офіціанта, помічника адміністратора готелю, помічник залу, та ін. Виробнича практика – важлива невід’ємна складова підготовки майбутніх фахівців в сфері обслуговування. За час проходження практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи підприємств сфери обслуговування.

18.02.2021
Онлайн-вебінар:  Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 роціЧитати повністю

Онлайн-вебінар: Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році

18 лютого викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-вебінару Асоціації індустрії гостинності України «Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році». Вебінар проводила – Мар’яна КОБЕЛЯ, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН». Засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».

КРУГЛИЙ СТІЛ «СТЕЙКХОЛДЕРИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»Читати повністю

КРУГЛИЙ СТІЛ «СТЕЙКХОЛДЕРИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

Мета круглого столу – проведення конструктивної бесіди з питань провадження освітнього процесу в університеті за спеціальністю 242 «Туризм», зокрема обговорення освітньо-професійної програми цієї спеціальності.