Нагородження найкращихЧитати повністю

Нагородження найкращих

За підсумками проведення заходів присвячених міжнародному дню туризму колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва нагородив студентів-переможців дипломами, сертифікатами та подяками за допомогу в організації.

Екскурсійно-практичне заняття в умовах виробництваЧитати повністю

Екскурсійно-практичне заняття в умовах виробництва

9 жовтня 2020 року було проведено виробниче заняття для студентів 31-гр групи спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під керівництвом старшого викладача Терещук Н.В. на базі готельно-ресторанного комплексу «UmanInn», з яким нещодавно кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва підписали договір про співпрацю.

08.10.2020
Туризм як стиль життяЧитати повністю

Туризм як стиль життя

За сталою традицією, щороку тиждень туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС завершується походом до Білогрудівського лісу.

08.10.2020
Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з готелями «UmanInn», «UmanSuites» та «148»Читати повністю

Виробнича практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи активно працює у розширенні своїх зав’язків та підписує договори про співпрацю, проведення виробничих практик для студентів, що в подальшому дасть можливість студентам підвищувати свої професійні навички та працевлаштовуватися за своїм профілем.

05.10.2020
Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у міжсекторальному воркшопі  «Спільна спадщина: ознакування об’єктів та місць пам’яті»Читати повністю

Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у міжсекторальному воркшопі «Спільна спадщина: ознакування об’єктів та місць пам’яті»

Людмила Транченко – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, взяла участь 29-30 вересня в міжсекторальному воркшопі «Спільна спадщина: ознакування об’єктів та місць пам’яті» в рамках грантового проекту «ReHerit», який відділ культури Уманської міської ради реалізує спільно з Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу.

01.10.2020

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» 28-29 жовтня 2020 року.