09.11.2021
Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Міжнародній конференції з бізнесу і технологій (ICBT 2021) у ТуреччиніЧитати повністю

6-7 листопада 2021 р. в Туреччині у Стамбулі відбулась Міжнародна конференція з бізнесу і технологій (The International Conference on Business and Technology (ICBT 2021)), організована EuroMid Academy of Business and Technology (EMABT), учасниками якої були доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Олена Саковська та Раїса Кожухівська. Конференція пройшла завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку zoom.

06.11.2021
Онлайн семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти»Читати повністю

Онлайн семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти»

05 листопада 2021 р. відбувся семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти». Участь у семінарі взяли викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

05.11.2021
Дотримання правил академічної доброчесності здобувачами вищої освіти Читати повністю

Дотримання правил академічної доброчесності здобувачами вищої освіти

Із метою формування у здобувачів вищої освіти уявлення про академічну доброчесність директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Тетяною Кравченко та її заступником Наталією Олейніченко для студентів, які здобувають освіту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» було проведено онлайн заняття «Говоримо про академічну доброчесність».

05.11.2021
ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій»Читати повністю

ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій»

04 листопада 2021 р. відбувся ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій». Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у заході. Серед спікерів форуму були науковці та практики у сфері культурних індустрій. Учасники форуму отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

02.11.2021
НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТАМИ КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЙ В РАМКАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІЧитати повністю

Людмилою Транченко д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи було проведено онлайн лекції на освітньому рівні «Магістр» з дисципліни «Туризмологія» і Наталією Петренко д.е.н., професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи проведено онлайн лекції на освітньому рівні «Магістр» з дисципліни «Логістика в туризмі» в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова в рамках академічної мобільності.

31.10.2021
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

З 18 жовтня 2021 р. по 31 жовтня 2021 р. найбільша готельно-ресторанна мережа в Україні Reikartz проводила курс підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників які працюють за напрямом «Готельно-ресторанна справа». Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, а саме: Людмила Транченко, Наталія Петренко, Наталія Терещук, Діана Нагернюк, Любов Коваленко, Валентина Непочатенко успішно пройшли курси підвищення кваліфікації LEVEL UP разом з Reikartz.