30.10.2022
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Щороку восени, наприкінці жовтня, викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС організовується Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». Цьогоріч, воєнний стан в Україні та перешкоди, які росія створює для українських громадян, зокрема й у сфері освіти, не стали на заваді проведенню конференції.

29.10.2022
Наукові доробки студентів спеціальності 242 ТуризмЧитати повністю

Наукові доробки студентів спеціальності 242 Туризм

20 жовтня 2022 р. на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту проходив Х Буковинський студентський фестиваль науки. Студентський актив і колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва взяв участь у даному фестивалі.

26.10.2022
Terra Incognita: Ресторани під час війниЧитати повністю

Terra Incognita: Ресторани під час війни

25 жовтня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти освітніх рівнів 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» долучилися до прямого ефіру Terra Incognita: Ресторани під час війни. Спікерами, якого були: Андрій Магалецький, Керуючий партнер Restetika і президент Асоціації кулінарів України та Андрій Валовий, конселтер в сфері HORECA, технолог.

26.10.2022
Участь студентів та викладачів кафедри у  науково-практичному семінарі «Туристичне регіонознавство»Читати повністю

Участь студентів та викладачів кафедри у науково-практичному семінарі «Туристичне регіонознавство»

24 жовтня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Туристичне регіонознавство».

Науково-практичний семінар «Реалії роботи туристичної агенції»Читати повністю

Науково-практичний семінар «Реалії роботи туристичної агенції»

В рамках роботи колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва зі стейкхолдерами 21.10.2022 р. був проведений науково-практичний семінар «Реалії роботи туристичної агенції».

20.10.2022
УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У РОБОТІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУЧитати повністю

20 жовтня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Людмила Транченко та Світлана Тимчук взяли участь у роботі координаційної рада з питань розвитку туризму (сектор «Дослідження та аналіз туристичної сфери). Яка була створена та розпочала свою роботу при Уманській міській територіальні громаді