Меню

Відгуки випускників

  

  

Ліза Протосавіцька, випускниця спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

Дуже вдячна за роки навчання в університеті та за знання і вміння, які мені дали викладачі. Я вважаю, що навчання на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є одним із кращих, і це доведено всіма студентами, які тут навчаються.

Я завжди з теплотою згадую свої студентські роки в стінах Альма-матері. Це роки коли людину оточує багатогранний неймовірний та пізнавальний світ. Ти можеш разом з викладачами та з студентами брати участь у різних наукових, соціальних, розважальних, виховних проектах. Найбільше мені запам’яталися тематичні вечірки які ми щорічно організовували до дня студента. Крім того, на нашій кафедрі проводяться різноманітні конференції, в яких можуть брати участь усі бажаючі.

Тому усім раджу кафедру туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

 

  

 

Марія Сочінська, випускниця спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

В Уманський національний університет садівництва я йшла цілеспрямовано, отримати необхідні знання та освоїти професію у сфері готельно-ресторанного бізнесу, але і не здогадувалась, наскільки навчання буде цікавим та насиченим.

Кожна пара була по своєму неординарна та особлива, оскільки я відчувала цілковиту віддачу від кожного з викладачів: цікавий виклад інформації, індивідуальний підхід до подачі інформації студентам.

Роки навчання в університеті це одні з найкращих періодів у моєму житті, під час яких я отримала ґрунтовні знання. Це час самовдосконалення і особистих досягнень: участь в науково-практичних конференціях, напружене навчання, робота в студентському самоврядуванні.

Викладачі кафедри дають не просто знання, а розуміння чого вимагає сучасна індустрія гостинності і як бути затребуваним фахівцем у часи жорсткої конкуренції і перенасиченості ринку.

Дякую рідній кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи за безцінний досвід в опануванні теоретичних знань та практичних навиків у сфері готельно-ресторанного бізнесу, вірних друзів та звісно кращі митті мого студентського життя. Всім абітурієнтам, які вступають на кафедру Туризму та готельно-ресторанної справи хочу побажати удачі. Ви зробили правильний вибір.

 

   

 Руслана Демиденко, магістр спеціальності 241 "Готельно-ресторанна справа", випускниця 

Навчатися на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва - це вже гордість! Саме кафедра туризму та готельно-ресторанної справи надає студентам найрізноманітніші можливості для самореалізації. Це насамперед розвиток творчих і організаторських здібностей, можливість участі у  конкурсах, проектах та конференціях  як всеукраїнського, так і міжнародного рівня. Отримані при цьому знання та навички - це саме те, що хоче отримати сучасна молодь і за чим приходить до вищих навчальних закладів.

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи надзвичайно відповідальні і є професіоналами  своєї справи, що надають студентам необхідні в  майбутній професійній  діяльності знання, навички і досвід.

 Вони постійно шукають індивідуальні підходи до кожного студента і завжди допоможуть у вирішенні проблемних питань. Кафедру разом зі студентами загалом можна назвати однією дружною сім’єю.

Тож рекомендую  вступати до Уманського національного університету садівництва,  адже це Ваш шанс досягти успіху в житті!

 

   

Інна Свирбиус випускниця спеціальності 242 "Туризм"

У 2015-2019 рр. я навчалася в Уманському національному університеті садівництва на факультеті менеджменту і здобула вищу освіту за спеціальністю «Туризм». Уманський НУС став для мене колискою самопізнання і розвитку особистості. Приємно згадувати студентські роки, зокрема цікавим був практичний досвід, якого я набула під час проходження закордонного стажування у Болгарії.

Освітній процес в даному закладі вищої освіти за спеціальністю «Туризм» проходив на високому організаційно-методичному рівні, який забезпечив отримання теоретичних знань та практичних навичок з обраної спеціальності. Найважливішим для мене є те, що викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи є не лише фахівцями з високими науковими званнями і досягненнями, а й просто добрими людьми, які завжди ставилися із розумінням до студентів, допомагали як порадами, так і просто добрим словом.

Збираючись із колишніми одногрупниками, ми завжди згадуємо, як після занять проводили креативні тематичні вечірки та розважальні заходи.  Якщо би у мене була можливість знову поринути у студентське життя в університеті, я б без роздумів обрала навчання в Уманському НУС та з радістю ще раз відвідала лекції викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Вважаю, що роки, проведені у стінах даного університету є найщасливішими у моєму житті.

 

  

Михайлова Наталія, випускниця спеціальності 242 «Туризм» 

Навчання на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва я обрала свідомо, за внутрішнім покликом серця.

На кафедрі працюють висококваліфіковані працівники та професіонали своєї справи. Викладачі кафедри дають можливість молодим амбітним студентам розкривати свій потенціал, розвиватися, самоудосконалюватися та знаходити нові ідеї для розвитку.

За період навчання я мала можливість познайомитися з хорошими людьми, набути професійних та особистісних якостей. Багато часу приділялося виконанню наукових досліджень згідно обраної теми, написанню тез доповідей на конференціях, а потім і підготовці до виступів на конференціях.

Період навчання в університеті для мене залишить гарні та приємні спогади. Саме тоді я зрозуміла, що обрана спеціальність близька до душі.

Бажаю кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи розквіту та гідних студентів!

 

 

  

Безух Костянтин, магістр спеціальності 242 «Туризм», випускник 

Під час навчання в університеті я пройшов потужну життєву школу, багато друзів та добрих знайомих, дізнався та познайомився з великою кількістю добрих людей, на яких можна і потрібно рівнятися (у різних сферах). Під час вступу були деякі сумніви, але з перших місяців зрозумів, що моя спеціальність це Туризм. Вийшов дуже цікавий симбіоз знань. Хочеться наголосити на високому професійному рівні викладачів, глибокі знання предмета.

Усі викладачі професіонали своєї справи і завжди були зацікавлені та захоплені своєю роботою, відчувався інтерес як до процесу навчання, так і до студентів, їх досягнень та проблем. Набір вивчених предметів дозволяє вільно орієнтуватися у галузі гостинності. Розуміння корисності, звісно, прийшло згодом. Ці знання постійно стають корисними у роботі. Працюючи з клієнтами вміння аргументовано викладати свої думки (і усно і папері), розуміти клієнта, орієнтуватися у його специфічних проблемах чи потребах.

Якщо знайомі запитують поради куди вступити вчитися завжди рекомендую нашу спеціальність і знаю, що вони і я не будуть розчаровані!!!»

 

  

  

Анжела Чирка, магістр спеціальності 242 «Туризм», випускниця 

Без сумніву, Уманський НУС – один з найкращих університетів. Навчання на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи – це школа життя, яка окрім ґрунтовних знань, дає змогу сформуватися як особистість. Спочатку здавалося, що є багато речей, які тільки затьмарюють розум студента, здавалися непотрібними... Але тільки коли ти стаєш старшим і дивишся на все ніби «зверху», розумієш, що ти став не тільки хорошим спеціалістом своєї справи, ти став високоосвіченою людиною. Також, великою превагою цього університету є висококваліфікований педагогічний колектив, в чому ми – студенти, переконувалися з року в рік. Щиро дякую науково-педагогічному колективу кафедри та університету за здобуті знання.

  

  

 

Ірина Карпович, магістр спеціальності 242 «Туризм», випускниця 

Як абітурієнт я обирала між спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Туризм» та між декількома університетами України. У підсумку, я віддала перевагу саме Уманському національному університету садівництва, оскільки в туристичному бізнесі більше шанси на подальше працевлаштування та можливість більше заробляти, адже туризм набуває все більшої популярності. Дану спеціальність, я обрала як нову та перспективну, яка більш широка та охоплює всі верстви населення, про що в подальшому, ані трохи не жаліла.

Два роки ми навчалися в умовах карантину. Розвинена дистанційна система дозволила забезпечити навчання вдома так само успішно, як і в університеті.

Хочу подякувати викладачам кафедри за професіоналізм та індивідуальний підхід. Впевнено можу порадити абітурієнтам наступних років поступати на спеціальність 242 «Туризм» в Уманський національний університет садівництва.

 

  

 

Моспан Юлія, випускниця спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

У сучасному дорослому житті на молоду людину чекає багато перешкод, труднощів, проблем. І щоб їх успішно подолати, недостатньо пройти спеціальну підготовку. Потрібно ще мати правильне відношення до життя, виробити вміння та навички, які допоможуть зрозуміти власні потреби і проблеми та знайти шляхи їх вирішення.

На мою думку, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи успішно справляються з цим завданням, даючи можливість відшукати самого себе та вкласти саме ті цінності та знання, які допоможуть прийти до власного успіху та благополуччя.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи УНУС для мене стала тим місцем, де можна відчути смак справжнього вільного життя, вперше зіткнутися з масою проблем і відважно вирішувати їх та отримати дійсно ті знання, які в майбутньому допоможуть на шляху до самореалізації.

Дякую всім тим, хто присвятив або пов’язав своє життя та професію з Уманським національним університетом садівництва!

 

  

 

Моцьо Яна Геннадіївна

Уманський національний університет садівництва – це освітній заклад, де навчання перетворюється на захоплення. Один з найяскравіших аспектів цієї університетської спільноти - це молодий та відданий колектив викладачів, які дарують студентам не лише знання, а й натхнення для саморозвитку.

Що саме мені сподобалось у навчанні в Уманському НУС? Відповідь проста - все! Викладачі  професійно підходять до своєї роботи. Вони розуміють потреби сучасного студента і створюють комфортну атмосферу для навчання та спілкування.

Освітня програма в Уманському НУС - це справжнє багатство знань. Вона охоплює не лише теоретичні аспекти , а й практичні навички, необхідні для успішної кар'єри. 

Навчання в Уманському національному університеті садівництва - це велика честь та надзвичайний досвід. Тут не лише навчають, а й виховують справжніх фахівців з любов'ю до своєї справи. І саме це робить цей університет особливим та неповторним місцем для навчання.

 

  

 

Рудь Максим

Навчання було захопливим і корисним досвідом. Викладачі були компетентними та зацікавленими в успіху студентів, що створювало чудове навчальне середовище. Практичні завдання допомогли мені засвоїти теоретичні знання та застосувати їх на практиці. В цілому, навчання дало гарну базу для подальшого розвитку в цій галузі.

 

  

 

 Устенко Світлана випускниця спеціальності 242 "Туризм"

За роки навчання в УНУС я познайомилася з цікавими людьми, була за кордоном на практиці та відкрила для себе нові можливості. Щиро вдячна викладачам за знання та досвід, які я отримала. (Світлана Устенко, випускниця 2023 р. спеціальність 242 Туризм)

 

  

 

Клименко Анастасія, випускниця спеціальності 242 «Туризм»

Навчання в університеті за спеціальністю "Туризм" було захоплюючим досвідом. Професійні викладачі, цікаві курси та можливість практики в галузі створюють відмінну базу для майбутньої кар'єри у туристичній індустрії. Студентська спільнота в університеті також грає важливу роль в освітньому процесі, створюючи дружню та підтримуючу атмосферу. Загалом, університет надав відмінну освіту, яка дозволяє впевнено крокувати в майбутнє. (Анастасія Клименко, випускниця 2023 р. спеціальність 242 Туризм) 

 

 

Софія Нижник, випускниця спеціальності 242 «Туризм»

Я здобула вищу освіту в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю «Туризм» в 2022 році  за ОР «Бакалавр», а в 2023 році – за ОР «Магістр».

Протягом періоду навчання на бакалаврській та магістерській програмах у мене було чимало цікавих курсів з професійними викладачами, я отримала багато крутого досвіду, нових вражень, позитивних емоцій та знань. Навіть попри COVID-19 та війну ми все ж встигли насолодитись яскравим студентським життям, якому всіляко сприяли викладачі. Безліч активностей, цікава практика, наукова робота, захопливі та наповнені цінною інформацією пари надихали писати багато наукових статей, брати участь  в конференціях, конкурсах наукових робіт  та зустрічах зі студентами з інших ЗВО. Ми навчилися аналізувати матеріали, дискутувати, творчо мислити та застосовувати отримані знання в практичній діяльності.

Наразі я активно використовую здобуті знання в роботі та адмініструю 4 кав’ярні м. Умань, багато подорожую та створюю авторські тури.

Щиро рекомендую обрати саме навчання в УНУС, зокрема на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи, впевнена, що ви не пошкодуєте!

 

Останні новини

Розблокування підприємницького потенціалу в туризмі: навігація онлайн-курсом «Innovation and Entrepreneurship»Читати повністю

Розблокування підприємницького потенціалу в туризмі: навігація онлайн-курсом «Innovation and Entrepreneurship»

Курс «Інновації та підприємництво» від Краківського економічного університету розвиває бізнес-ідеї від початку до кінця з онлайн-наставництвом, покращуючи знання та навички в інклюзивному підприємницькому середовищі.

Читати повністю

Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у координаційній раді з питань розвитку туризму м. УманьЧитати повністю

Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у координаційній раді з питань розвитку туризму м. Умань

Людмила Транченко завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяла участь у черговому засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму у м. Умань. У засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму взяли участь науково-педагогічні працівники ЗВО м. Умань, директори готелів, ресторанів, екскурсоводи, представники бізнесу, представники Уманської міської ради.

Читати повністю

Міжвузівський науково-практичний туристичний семінарЧитати повністю

Міжвузівський науково-практичний туристичний семінар

26 лютого 2024 р. на платформі Zoom відбувся черговий міжвузівський науково-практичний туристичний семінар, у рамках співпраці з колегами кафедри музейно-туристичної діяльності Харківської державної академії культури, участь в якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС і здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».

Читати повністю

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила ТРАНЧЕНКО взяла участь у підвищенні кваліфікації на онлайн-тренінгу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Читати повністю

Всі новини