Меню

Про кафедру

 Вітаємо на сайті кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманського національного університету садівництва!

           Ми одна з наймолодших і найамбітніших кафедр Університету. Наша кафедра здійснює підготовку фахівців зі спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» за освітніми рівнями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр».

           Професорсько-викладацький склад кафедри відзначається високим професіоналізмом, науковою компетентністю та широким досвідом практичної діяльності. Викладачі кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичну базу дисциплін шляхом розробки нових підручників і навчальних посібників, методичних вказівок і програм навчальних дисциплін, що відповідають вимогам чинного законодавства, потребам ринків регіону та України.

          Освітній процес організовано за сучасними програмами та у відповідності до умов, які ставить перед нами сьогодення. Значна увага приділяється науково-практичній роботі, що передбачає проведення всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, участь у науково-освітніх проектах.

           На кафедрі запроваджуються найбільш сучасні види навчальних занять: бінарні лекції, практичні заняття, тренінги, розбір конкретних ситуацій, мозкові штурми, ділові ігри, круглі столи, стажування, контрольні, курсові та дипломні роботи, виробнича практика тощо.

           Для закріплення отриманих в освітньому процесі знань налагоджені тісні взаємозв’язки з провідними підприємствами сфери гостинності як в Україні, так і за кордоном, що дає змогу студентам застосувати свої знання на практиці та поглибити здобуті навички зі спеціальності.

           Для нас важливим є: забезпечення якісною системою освіти, спрямованої на особистісно-орієнтовану технологію навчання, всебічний розвиток особистості, врахування індивідуальних особливостей студента, його здібностей, інтересів, потреб, зосередженість на формуванні його світосприйняття, професійних навичок і саморозвитку.

  Наш підхід до навчання - надихати і розширювати можливості!

 Будемо раді спільній роботі та запрошуємо до нас!

 

 

Останні новини

Участь у практичному воркшопі «Кліматично-дружні кроки сільського туризму: що, навіщо, як, коли?»Читати повністю

Участь у практичному воркшопі «Кліматично-дружні кроки сільського туризму: що, навіщо, як, коли?»

10 квітня 2024 року Академією сільського розвитку було організовано та проведено практичний воркшоп «Кліматично-дружні кроки сільського туризму: що, навіщо, як, коли?». Захід проходив в онлайн форматі. До участі у заході було запрошено представників місцевих громад, науковців та усіх зацікавлених сторін, які переймаються проблематикою розвитку сільського туризму в Україні.

Читати повністю

Патріотично-виховні заходи «Захищаймо разом: крок до безпеки»Читати повністю

Патріотично-виховні заходи «Захищаймо разом: крок до безпеки»

27 березня 2024 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у важливих патріотично-виховних заходах, спрямованих на підтримку воїнів Збройних Сил України та навчання основам мінної безпеки.

Читати повністю

Участь у циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інноваційЧитати повністю

Участь у циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інновацій

26 березня 2024 року Академією прикладних наук (ВШТіП) в Познані було організовано та проведено циклічні міжнародні дебати в галузі освіти та наукових інновацій.

Читати повністю

Лекція від стейкхолдера «Віртуальний туризм. Новий вид нішевого туризму»Читати повністю

Лекція від стейкхолдера «Віртуальний туризм. Новий вид нішевого туризму»

20.03.2024 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у відкритій лекції від стейкхолдера Олени Чернеги «Віртуальний туризм. Новий вид нішевого туризму».

Читати повністю

Всі новини