Меню

Про кафедру

 Вітаємо на сайті кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманського національного університету садівництва!

           Ми одна з наймолодших і найамбітніших кафедр Університету. Наша кафедра здійснює підготовку фахівців зі спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» за освітніми рівнями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр».

           Професорсько-викладацький склад кафедри відзначається високим професіоналізмом, науковою компетентністю та широким досвідом практичної діяльності. Викладачі кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичну базу дисциплін шляхом розробки нових підручників і навчальних посібників, методичних вказівок і програм навчальних дисциплін, що відповідають вимогам чинного законодавства, потребам ринків регіону та України.

          Освітній процес організовано за сучасними програмами та у відповідності до умов, які ставить перед нами сьогодення. Значна увага приділяється науково-практичній роботі, що передбачає проведення всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, участь у науково-освітніх проектах.

           На кафедрі запроваджуються найбільш сучасні види навчальних занять: бінарні лекції, практичні заняття, тренінги, розбір конкретних ситуацій, мозкові штурми, ділові ігри, круглі столи, стажування, контрольні, курсові та дипломні роботи, виробнича практика тощо.

           Для закріплення отриманих в освітньому процесі знань налагоджені тісні взаємозв’язки з провідними підприємствами сфери гостинності як в Україні, так і за кордоном, що дає змогу студентам застосувати свої знання на практиці та поглибити здобуті навички зі спеціальності.

           Для нас важливим є: забезпечення якісною системою освіти, спрямованої на особистісно-орієнтовану технологію навчання, всебічний розвиток особистості, врахування індивідуальних особливостей студента, його здібностей, інтересів, потреб, зосередженість на формуванні його світосприйняття, професійних навичок і саморозвитку.

  Наш підхід до навчання - надихати і розширювати можливості!

 Будемо раді спільній роботі та запрошуємо до нас!

 

 

Останні новини

Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»Читати повністю

Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»

28 вересня 2022 р. серед студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва спеціальностей 242 Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа та 073 Менеджмент відбувся онлайн-турнір «Кращий туризмознавець».

Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Стратегічні перспективи туристичної та готельно- ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Стратегічні перспективи туристичної та готельно- ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет- конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». 28-29 жовтня 2022 року м. Умань

Читати повністю

Участь у міжнародних наукових заходахЧитати повністю

Участь у міжнародних наукових заходах

27 вересня 2022 року світова спільнота, інтересами якої є туризм, туристична діяльність та все, що з нею пов’язано, відмічає Всесвітній день туризму. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у серії онлайн зустрічей, присвячених розвитку туризму у світі. Організаторами зустрічей є НДІ вивчення проблем об'єктів культурної спадщини та розвитку туризму при Міністерстві туризму та культури спадщини Республіки Узбекистан, Національного університету біоресурсів та природокористування України та Всесвітньою федерацією асоціацій туристичних гідів (WFTGA).

Читати повністю

Міжнародне стажування викладачів кафедри Читати повністю

Міжнародне стажування викладачів кафедри

Викладачі кафедри з 20 червня по 1 серпня 2022 року успішно виконали програму міжнародного стажування "Internetional hospitality projects". Організатором наукового заходу виступила Академія професійної освіти "Меркур" (Словацька Республіка).

Читати повністю

Всі новини