Меню

Новини

20.05.2022
Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»Читати повністю

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

Читати повністю

19.05.2022
Науково-практична співпраця на міжнародній ареніЧитати повністю

Науково-практична співпраця на міжнародній арені

18 травня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету менеджменту, зокрема викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» узяли участь у зокордонній Міжнародній науковій конференції «Можливості, загрози, виклики 21 століття у міждисциплінарному вимірі» («Szanse, zagrożenia, wyzwania XXI wieku w wymiarze interdyscyplinarnym»).

Читати повністю

17.05.2022
Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустрічЧитати повністю

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустріч

14 травня 2022 р. відбулась міжвузівська зустріч науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

Читати повністю

09.05.2022
Використання іноземної мови в освітньому процесіЧитати повністю

Використання іноземної мови в освітньому процесі

З метою активізації спілкування іноземною мовою на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС для здобувачів 3 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» 04 травня 2022 року к.е.н., доцентом Оленою Саковською прочитана лекція англійською мовою з навчальної дисципліни «Інфраструктура сфери обслуговування» на тему: «Тенденції розвитку інфраструктури сфери обслуговування в умовах воєнного стану: нові економічні реалії».

Читати повністю

05.05.2022
Розширюємо наукові горизонтиЧитати повністю

Розширюємо наукові горизонти

05 травня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти спеціальностей 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» узяли участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Управління розвитком сфери гостинності: регіональний аспект».

Читати повністю

05.05.2022
Як знайти ділових партнерів у туризмі і вийти на свій іноземний цільовий ринок?Читати повністю

Як знайти ділових партнерів у туризмі і вийти на свій іноземний цільовий ринок?

4 травня 2022 р. відбулась сесія №4 журналу Tourism Intelligence під назвою «Як знайти ділових партнерів і вийти на свій цільовий ринок». Захід організований Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) разом з Асоціацією Індустрії Гостинності України (АІГУ) за підтримки проєкту USAID EDGE Buy-in Moldova Competitiveness Transition Activity. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та студенти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у заході.

Читати повністю