Відомості про самооцінювання освітньої програми

Відомості про самооцінювання освітньої програми  241 "Готельно-ресторанна справа" початкового рівня вищої освіти

Відомості про самооцінювання освітньої програми  241 "Готельно-ресторанна справа" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Відомості про самооцінювання освітньої програми  242 "Туризм" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»Читати повністю

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

Науково-практична співпраця на міжнародній ареніЧитати повністю

Науково-практична співпраця на міжнародній арені

18 травня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету менеджменту, зокрема викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» узяли участь у зокордонній Міжнародній науковій конференції «Можливості, загрози, виклики 21 століття у міждисциплінарному вимірі» («Szanse, zagrożenia, wyzwania XXI wieku w wymiarze interdyscyplinarnym»).

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустрічЧитати повністю

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустріч

14 травня 2022 р. відбулась міжвузівська зустріч науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

Використання іноземної мови в освітньому процесіЧитати повністю

Використання іноземної мови в освітньому процесі

З метою активізації спілкування іноземною мовою на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС для здобувачів 3 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» 04 травня 2022 року к.е.н., доцентом Оленою Саковською прочитана лекція англійською мовою з навчальної дисципліни «Інфраструктура сфери обслуговування» на тему: «Тенденції розвитку інфраструктури сфери обслуговування в умовах воєнного стану: нові економічні реалії».